Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st3v3np3t3r

    veterán

    válasz the.odzsy #86278 üzenetére

    Ennek van egy háttér Story-ja. Digis csomagunk volt 100as nettel. Elkezdett rosszalkodni a TV szolgáltatás,egyre több csatorna volt darabos. Többször jezetük hibára,de mindig az jött vissza, hogy minden rendben. Többször levideóztam több csatornát is,hogy darabos, mind a 2 TV-nken, elküldtem emailben a diginek, ugyan az jött vissza,a rendszerrel minden rendben. Aztán egyszer csak megjavult, majd 2hétre rá elkezdte megint csinálni a TV szolgáltatást,amit korábban. Közben vettünk egy XBoX1-et, ahhoz lassúnak találtam a 100as netet,így kérvényeztünk netcsomag emelést 500as netre. 3szor dobta vissza a Digi,mondván nemsokára lesz optika. Meguntam a darabos TV-t meg a "nemsokára várakozást" és bementem a T-hez, kértem egy komplett otthonit iptv+tel+net. Netből sajnos csak VDSL-t tudtak adni anno, ami max.100as csomag. Igaz drágább, de több szolgáltatást is ad. Aztán a 100as net visszaesett 60ra. Ekkor úgy voltam vele, hogy akkor csak Diginetet köttetjük vissza,de kapásból 500as csomagra,azt bezzeg bekötötték,igaz 1hetet kellett várni rá,mert nem volt szabad GE port. Azóta a net digiről megy, az IPTV egyszer volt rossz! Most hogy itt a telekom optikája is, a digit így felmondjuk majd. Mert a "hamarosan lesz" lassan 1.5éve tart!

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Új hozzászólás Aktív témák