Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocaozd

    tag

    válasz Reag3nS #655 üzenetére

    egy fejlődő cég nem csak a meglévőkre gondol!

    Ennek mi köze van az ügyfélszolgálathoz drága "barátom"? Megmondom, semmi! Ennek megvannak a sajátos eszközei, amiket le is írtam, olvasgassál és értelmezzed is a szavakat kérlek! Aki itt ostobaságot irkál, az te vagy.

    Mind annyira türelmetlenek vagytok, hogy majd be sz...rtok, toporogtok jobbra-balra! Már annyira várjátok, hogy legyen nálatok is szolgáltatás, hogy kétségbe esésetekben ilyen baromságok irkálásával pótoljátok ezt a hiányosságot, mert ezzel is közelebb érzitek magatokat a céghez, az egész csak pótcselekvés.

    Felismerem, mert én is ugyanígy voltam anno (mikor ilyen zsenge korú voltam, mint ti). Nem is hibáztatlak titeket, csak azt akarom, vegyétek már észre magatokat mert egy rakat fórumon már csak az egetverő baromságaitokat lehet olvasni és állandóan szídjátok ezt a céget mindenféle szinten csak azért, mert nálatok még nincs...nevetséges.

    A bagósokhoz tudnálak hasonlítani titeket. A függőség náluk is totálisan irracionális gondolkodást okoz, ezért a bagósok is megmagyarázzák, ők mennyire nem ártanak másoknak a cigijükkel és egyáltalán...totál fel vannak háborodva minden kezdeményezésen, ami a kiszorításukra törekszik, mert meg vannak győződve az igazukról, a függőség okozza ezt. Jönnek a hülye story-jaikkal, hogy ez meg az a felmenőjük is dohányzott, mégis száz évig élt... Ha tehetném, betiltanám a bagózást az egész Földön, mert ÁRTALMAS MINDENKINEK! ;]

    [ Szerkesztve ]

    ÚJ Saitek Cyborg 5.1 mikrofonos fejhallgatók!

Új hozzászólás Aktív témák