Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bettica

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem. Most tervezzük, hogy veszünk egy LCD TV tuneres monitort. Igyekeztem informálódni a topikban, hogy kinek milyen tapasztalata van, és rengeteg hasznos infót sikerült magamévá tenni ;) Köszönöm nektek.
    A kérdésem pedig ez lenne: DVB-T és C tunerrel rendelkező monitort néztünk ki, viszont a DVB-C-hez csak MPEG2, a DVB-T-hez pedig MPEG4 van feltüntetve az eladó honlapján. Szerintetek lehetséges, hogy egy monitor nem tudja a DVB-C-t MPEG4-el, ha a DVB-T nél viszont igen?
    A kinézett típus: Samsung XL2370HD 58.4 cm (23")LCD TV
    Leírása: Samsung XL2370HD 58.4 cm (23")LCD TV Direct LED - DVB-C (MPEG2), DVB-T (MPEG4), ATSC - HDTV 1080p - 170° / 160° - 16:9 - 1920 x 1080 - 1080p - Dolby Digital Plus, Surround, Dolby Digital - 50 Hz

    Nekem elég gyanús ez a dolog, mert pl a FX2490HD-nál az eladó azt írja, hogy "DVB-T (MPEG4), DVB-C (MPEG4)"
    A kettő közötti majd 20e és mindössze 1" különbség teszi nem mindegyé a dolgot...
    Na persze a Samsung honlapja nem bővelkedik az ilyen jellegű információban :( (Ráadásul nálam iszonyat lassú :( )

    Minden segítséget előre is köszönök!

  • Bettica

    csendes tag

    válasz zhagyma #3701 üzenetére

    Köszi! Sejtettem, hogy csak vmi elírás lehet. Viszont az a típus el is fogyott, mire odajutottunk, hogy vegyünk :( Maradt helyette a Samsung FX2490HD. Nagyon örülünk, hogy így jártunk, mert ebben van usb és egy vinyőt rádugva media playerként is funkcionál. Egyenlőre csak az iso-t nem tudja kezelni, bár még csak mkv-t és avi-t próbáltuk az iso-n kívül. De ez így tök jó, mert a m.player mehet a gyerek szobájába az ő kipurcant lejátszója helyére :D

    Ja és egyébként teljesen jó ez a led tv, magyarra állítva is elsőre megtalálta a digitális csatornákat. Apa most csurgatja a nyálát, hogy a F1 milyen szupi lesz majd ezen a tévén:D

    Óh, mielőtt elfejtem megemlítem, hogy azért szívás is volt vele. Nekünk szabványos 75x74 illetve 100x100-as rögzítő van a falon ezen voltak az eddigi monitor-tv-k. No ehhez a készülékhez ez nem volt jó! Nagy szentségelések közepette sikerült a páromnak felfabrikálnia a konzolra... Szídtuk rendesen a Samsungot ;)

    Békás Duna felőli oldalán is néha kockás a kép, remélem azért idővel ez jobb lesz ;)

    Minden infót nagyon köszönök!

    Boldog új évet mindenkinek!

  • Bettica

    csendes tag

    válasz szegto #3846 üzenetére

    Nekem is Samsungom van. Először Guide gomb, akkor előjön a műsor lista, aztán Infó gomb és akkor az éppen kijelölt műsorról látod a bővebb infót. Vagy nem erre gondoltál? És persze csak digitálisnál ;)

Új hozzászólás Aktív témák