Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dömpiboy

    csendes tag

    Mivel volt aki hiányolta írok a "nálam minden jól megy" elégedettek nevében. ;)

    Én Samu-t vettem (Samsung LE40B650), ekkor döbbentem rá hogy a Digi kábeljén már rég ott vannak az analóg mellett a DVB-C digitális csatornák is, valahogy sose reklámozták nálunk hogy a hangyásabb analóg kása helyett lehet bármikor a digitálisat nézni... :C
    Igaz több megtalált adó fekete volt.

    Amint kiiktattam a fevételre használt HD-s felvevőm közvetlenül a koaxról már jól jöttek az adások. :))

    A legvégső megoldásképp én is elcaplattam és havi 1000Ft-ért kértem a HD-t is tudó digis Technisat DIGIT HD4-CX beltérit, ha az be van kapcsolva az arról a TV-m felé menő jelszint pöpec. :DD
    Ráadásul ez a beltéri tud időzített csatornaváltást ami nekem a külső HD-s asztali felvevőm miatt praktikus, és most barátkozom az USB pendrive-ra a beltérin közvetlenül felvett dolgokkal, amit alapból visszajátszik a beltéri, és ahogy korábban nagytudású fórumozók leírták a beltériről Etherneten át Mediaport progival, illetve a pendrive-ról közvetlenül a digiextractorral hozzáférhető amit felvesz.

    Én Budapest X.ker ből nézem.
    Nagyobb gond nincs, szvsz a kép minősége nagyságrendekkel jobb, kristálytiszta az analóghoz képest.

    Üdv
    egy boldog Digiző.

    ''Minden objektív szubjektív''

Új hozzászólás Aktív témák