Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz M_AND_Ms #52046 üzenetére

    Nálunk Tomson van, nem tudom mióta van, de 10-15 éves tuti van már. Az pl nem durran meg stb.

    Viszont a modern főleg az oled tv-k jó ha kibírnak pár évet. Lehet volt kis túlzás, de a lényeg nem változik.

    "(a távja pl kb két év alatt használhatatlan lett"
    Ezt modern tv-re is eltudom mondani... érdekes, hogy nálatok a tv-k gyorsabban mentek tönkre :D

    Nálunk max a sega miatt ment tönkre...
    Hm, vajon egy modern tv-n, az milyen hatással lenne? XD

    Nálunk szerelő max a videóhoz járt, az valami 15-20 éves lehetett. Annyira öreg, hogy a 2002-es sw Klónok támadásánál, már nem ismerte a másolás védelmet, ezért hol volt szín, hol nem.

    Lehet ti választottatok be rosszul...

    Viszont a mai tv-ket már javítani sem érdemes, mert annyiért újat kapsz. + Fejlődik is annyit a technika... csak adások nem terjednek olyan ütemben...

    "Jelenlegi két Pana plazmám közül, az egyik 8 éves,"

    Nálunk volt vmit villám/áram ingadozás, tönkre ment a monitor, tv, meg még valami, el is vittük szerelőhöz, azt mondta, nincs nyoma, villámnak, vagy másnak "magától ment tönkre"

    Anno elmentem a boltba, és kérdezték hány éves volt a tv 7-8 körül volt, azt mondták örüljek, hogy ment annyit, általában nem bírják addig...

    nah puff...

    Azóta sony van. Ez már HD A plazma még nem volt hd. 480p lehetett talán, vagy a franc tudja...

    Viszont annak a daewoonak a távirányítója nem ment tönkre, a sony-é meg igen csak korlátozódott, pár gomb működik már csak...

    Amúgy szerinted, akik régi tv-t néznek, azokat ez mennyire érdekli? Lehet jó nekik az a minőség is...
    De előbb utóbb tényleg ideje lesz az analógot megszüntetni...

    Én már évek óta nem nézem, amióta a digitális normálisan megy.

    "Senkit nem ismerek, akinek régi tv-je lenne.Szerintem a jelentős többségnek már új tv van."
    Az, hogy nem ismersz, az nem jelenti, azt, hogy nem létezik. De biztos vannak erről kutatások felmérések.

    #52049) Dezsike

    Én 2007-8 ban használtam vhs-t utoljára, de már akkor is nagyon elavult volt... csak nem tudtam mással felvenni... dvd-m sosem volt, viszont pár éve van egy jó kis kis box :) (igazából kettő is, de a másik nem az enyém)

    És mivel amúgy is ketté van osztva a jel, így külön tudok tv-zni, és felvenni, ha kell :)
    De ha veszel még egy akár kisebb tudású boxot is akkor is megoldja a problémád :) Vagy egy több tunerest.

    [ Szerkesztve ]

  • agroman

    senior tag

    válasz M_AND_Ms #52046 üzenetére

    csak hogy a 20 eves crt-s tvken kicserelnek 10e ft-ert 2 modult es megy tovabb ujabb 10 evig.

    ------

Új hozzászólás Aktív témák