Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • so_ha

    senior tag

    válasz trec12 #51707 üzenetére

    Én a helyi ügyfélszolgálaton voltam, ahol az ügyintéző hölgy azt mondta, hogy csak kicsit emelkedik az előfizetésem, de nem lesz listaár. Én erre mondtam, hogy olyan nincs, vagy marad a törvény szerint a régi ár, vagy listaárat fizetek. Nem sikerült közös nevezőre jutnunk, hiába mondtam, hogy számtalan lejárt okoscsomag változatlan áron megy tovább máshol. Javasolta a jogi osztály felkeresését. Mielőtt megreklamáltam volna bárhol, addigra jött a következő havi számlám, ahol sztornózva voltak a tételek, azaz maradt a régi ár változatlanul. Már csak azt nem értem, ha lejár az okos csomagom 10.25-én, akkor utána miért maradtam szintén "okos besorolásba". De ez utóbbi már valószínűleg így marad, amíg az FTTH bekötés miatt új szerződést kell aláírjak a Digi-vel.

    Már a januári számlával jött a hír/értesítés az optikai átalakításról, hogy idén aktuális nálunk, de így október közepén egyre valószínűtlenebbnek tűnik, talán majd jövőre. Nálam is a falban mennek a kábelek, de nem "betonoztam" be (nem mindenhol megy csőben, de szerelhető :K ).

Új hozzászólás Aktív témák