Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morris

    veterán

    válasz Octopus21 #14762 üzenetére

    Nem be kell sértődni, hanem írd le konkrétan, hogy mi a kérdés!

    UPC, T-home, úgy csinálja, ahogy csinálja. Ha tetszik, meg kell rendelni, kérdés esetén át kell menni a saját topikjába, mert az ottani előfizetők? sokkal szerteágazóbb tudásismerettel rendelkeznek.

    A Diginél kábeltv esetén jön analóg és digitális jel egy kábelben. A digitális jel tv-n való megjelenítésedhez olyan tévével kell rendelkezned amiben van DVB-C mpeg2-es tuner. Ha nincs, akkor vagy bérelsz a digitől egy boxot (SD vagy HD), vagy veszel egyet egy boltban, vagy marad az analóg adás.
    HBO és egyéb kódolt filmcsatornák vételéhez mindenképpen a digitől kell boxot bérelned mert a kártya és a box össze vannak párosítva. Külön kártyát nem adnak.

    Ezek a tények. Lehet ellene lázadni, de nincs értelme mert attól nem változik semmi. Sajnos ez van! Nekem sem jó így, gondolom még sokunknak, de ennyi pénzért elfogadom. Lehetne sokkal jobb, de én nem vagyok ilyen bizakodó.

    Ha úgy döntesz, hogy veszel egy BOX-ot a neten vagy üzletben akkor a diginél tudod használni, de jelen esetben a másik két szolgáltatónál nem tudsz vele mit kezdeni. Tehát ha a jövőben szolgáltatót váltasz, akkor vagy eladod a masinát (mert tudod, hogy nem lesz rá többet szükséges) vagy megtartod. Esetleg reménykedsz, hogy a jövőben a másik két szolgáltató is átveszi a digi módszerét és a verseny érdekében szabadon foghatóvá teszi a digitális jelét.

    Tessék, itt van egy rakás szabadság, amit Te irányítasz a meglévő lehetőségek alapján! :U

Új hozzászólás Aktív témák