Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dr.bubo

    őstag

    válasz M_AND_Ms #14615 üzenetére

    SuperTV2 Godzilla 16:9, SuperTV2 HD Godzilla 4:3 :Y

    Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

  • Pille69

    tag

    válasz M_AND_Ms #14615 üzenetére

    Na ha így még egyszer leírtad, így már más. Másodszori nyomatékosítás után rájöttem, hogy mi a problémád. :K Én szerencsésebb helyzetben vagyok, mivel ha én beállítok egy 4/3-as képarányt, vagy valamilyen zoom-ot, azt a tv megjegyzi, de ha kapcsolójeles műsort érzékel, akkor átvált arra a formátumra, amelyikre kell, majd újabb csatornaváltás után kapcsolójel jelenlététől függően önállóan (!) vált a korábban beállított képarányra. Értsd úgy, hogy pl. most a Story4-en néztem a Sherlock Holmes-t. Kizoomoltam a képet, így az alja és a teteje természetesen lemaradt, de helyes arányban kitöltötte a képet. Ez a film élvezeti értékét számomra (!) nem befolyásolta. Ezután ha átkapcsolom a "tv2 szuperebbik műsorára" akkor a jelenleg menő rajzfilm 4:3-ban jelenik meg. Ha visszakapcsolok a Story4-re, vagy ebben a tekintetben hasonló csatira, akkor ugyanúgy a zoomolt képarány jön vissza. Az én tv-m nem felejti el a képarányt. :B
    Komolyra fordítva a szót, amíg össze nem roppansz. A végeredmény ugyanaz. A szuper tv2 szélesvásznúban adja a műsorokat, sem neked, sem a tv-nek nem kell kapcsolgatni. Bár ha szükségesnek érzed, tedd! Nálam eddig nem volt vele probléma, és én sem fogok azt csinálni belőle. Mert nem ez a probléma. Az a probléma, ha kiborítom itthon a sót. Na az probléma, mert abból letolás lesz. Ez gyíkfing. :K Ez a csatorna az ismétlésekre és a reklámra épül. Lesznek korábban már vetített sorozatok, vetélkedők, néha egy-két jó film. Ez utóbbiak meg ugye máshol is vannak. Én egyetlen egy jó dolgot látok benne, az pedig a HD. De ezt ugye pár napja már az "átlagosabb" tv2 is tudja.

    Utólag jutott eszembe, hogy már csak egy dolgot nem tisztáztunk. Te analógról, vagy digitálisról beszélsz?

Új hozzászólás Aktív témák