Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz dh66e #11638 üzenetére

    semmit..csak a kérdezőnek válaszoltam.
    Vagy te tudod a pontosabb választ miért nincs magyar nyelv csak bolgár, román,angol, török egy adott csatornán stb míg másik szolgáltatónál ugyanezen van magyar? Miért nem HD az eurosport?

    így van olcsó..remélem Orbán és bandája nem talál ki egy 3. adó fajtát a szolgáltatókra mert akkor további 5 csatorna kerülne ki a listából ami fizetős és van értelme csak a 3100Ft ne változzon :p

    fb-n? ne viccelj..mindenre a sablon szöveget nyomják:

    "Köszönjük érdeklődésedet, jelenleg nincs tudomásunk arról, hogy az általad említett csatorna a közeljövőben bekerülne a kiosztásunkba.
    Megértésedet köszönjük!"

    az ottani admin mindenkit letiltott mikor arról kérdezték miért vették ki a Sportklubbot tavaly és miért nem rakják vissza mint a többi szolgáltató év elején :p Ilyentől minek kérdezni bármit is?

    de tessék most belenéztem:
    Hi! Spektrum Home-ot szeretnénk!!! Konkurenciánál van, árban ugyanannyi lenne a tv-m. Várható, hogy lesz Diginél a közeljövőben? :)
    válasz a sablon szöveg.

    De hogy érsd...az a baj elértek a csúcsra (kábeltv) ami a csatornákat illeti pár éve, azóta csak zuhannak.
    Kivették nagyon sok csatornát..én speciel örültem, hogy a népbutító, de fiatalok körében népszerű MTV zenei csatornákat kivették és örültem a VH Classic, VH1 bekerült..de aztán azokat is delete.
    aki a 3100Ft-ot kifizeti annak nem jelent gondot ha 200Ft-al megemelik és magyarul szól egy adott csatorna vagy HD-ben megy az eurosport...csak ne verjék a mellüket, hogy egyedüli szolgáltatóként nem emeltünk árat. Csak akkor tegyék hozzá nem is bővítünk...csak elveszünk.

    [ Szerkesztve ]

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák