Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dízeles

    aktív tag

    válasz cigam #4463 üzenetére

    HY
    Nekem is kb 1 hónapja volt ,hogy fél órárig -pár napon keresztül- se kép se hang.De mostanában zsuga.Csak a LOST ha lesz ne legyen gubanc. :K

    Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

  • Rick4

    félisten

    válasz cigam #4463 üzenetére

    az a baj, hogy a digis beltérik térerőkijelzése nem igazán használható max a rossz- jó mérésére, a tényleges térerő azon is múlik a tükörátmérő mellett, hogy a fej milyen minőségű, (alapban szerintem ez nem nagy %-ban játszik bele legalábbis a digis fejnél, 0.5dB alatt majdnem mindegy) hány méter koax van felszerelve, és ugye azért nagyon fontos maga tükör pontosbeálltása is. nekem egy 120-as tükröm van, igaz 25 méter koax kellett, de a térerőm folyamatosan stabil (itt érdemesebb lenne SNR értékről nyilatkozni, csak az neked nem lesz igazán viszonyszám) de pl nálam a napos idő, és a felhős idő között jelszintben is talán pár %-nyi különbség van, ergo a térerőn kívül maga a rossz idő nem befolyásol semmit. és hozzáteszem ebben az esetben mindenhol ez lenne normális. rossz példa, de érthető, egy csatornakészítőre (bádogos) sem lennénk büszkék, ha jó időben működne az általa felszerelt termék, rossz időben pedig nem. a felhősödés nem olyan időjárási körülmény, ami ennyire kellene hogy befolyásolja magát a nézhető képet is. most próbáltam, a tükröt elforgatva 1 fokkal a térerőm pár %-ot csökken, értemelszerűen a képen ennek semmi látható jele nincs.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák