Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Sirandrish #321 üzenetére

    Reméljük, hogy igazad lesz. Mondjuk én úgy értettem a sztorit, hogy "endgame", mert már a harmadik részben sem jutottunk messzire a játékban csak a sztorival.

    Arra célzok, hogy ha lesznek benne szezonok, vagy megszerezhető reward-ok, akkor azt ne kössék ezekhez az eventekhez. Az is meg tudja majd őket szerezni, aki nem multizik. A többiek csak versenyezzenek, hogy ki végez előbb és ki jut feljebb, de amit - tárgyat, petet és hasonlót - meg lehet szerezni, azt meg lehessen egyedül is.

    (#322) Dr. Akula: Amíg nem kell csapatban lenni, addig nem zavar, a Diablo III is online játék, mégis egyedül játszom. De ha mondjuk lenne benne olyan megkötés, hogy pl. Primal Ancient cucc csak csapatban eshet, nos, szerintem már rég abbahagytam volna (Ez most csak egy példa volt, hogy tudjátok, mire értem).

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák