Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    sziasztok
    Rengeteget olvasgattam (és igyekszem tanulni tőletek, ismerkedem a nyelvezettel, rövidítésekkel) a játékról és rá is vettem magam a megvásárlására, segítsetek picit.

    Arra gondoltam (nagyon halvány D2 múltam után) mivel teljesen alap szinten(mint anno mindenki :) ) kezdem kérek pár segítő jó tanácsot.

    A kérdéseim:
    kezdjek e farmkaraktert? Elsősorban cucc/pénzszerzési célzattal, ha igen véleményetek szerint mi erre a legmegfelelőbb?
    Milyen tanácsokat adnátok egy teljesen kezdő játékosnak? Mire figyeljek oda? Mit gyűjtsek?
    0-ról milyen nehézségen kezdjem?
    Főkarakternek DH-t(nekem minden ilyen játékban a lövő kaszt a zsánerem) szánok, tudom van külön topicja, de mire figyeljek oda ezen számomra oly szimpi kaszt esetében?
    Fontos kiegészítés: egyenlőre nem tervezem Ft használatát.

    Lényegében hogyan tudok leghamarabb (ha nem is topra) élvezhető szintre eljutni (esetemben a cél: inferno MP 5-6)?

    Tudom, hogy alapkérdések de 0-ról indulok, pár jó tanácsot, segítő ötletet szívesen fogadok.
    szánjatok rám pár percet:)
    köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Köszönöm, köszönöm, köszönöm és köszönöm :DDD
    ezek a kézzel fogható infók igen jól jönnek

    (#20238) Cyberbeni
    -néztem a linket amit küldtél sajnos németes vagyok(cikiiii) de majd ráeresztek egy fordítót/ v google chrome- ot vagy kinyitom a kis szám és kérdezek...mondjuk tőled :DDD
    -ahogy leírod és olvasok másokat sokkal könnyebb már nekem mint annó nektek volt, némi pénzmaggal messze gyorsabb haladást lehet elérni mint anno..persze ez a játék velejárója

    (#20239) abéla
    -köszi, időm van végig nyomni, nem fogom elkapkodni ;]
    -multiboxing + mák + csajod dolgoztatása.... hátööö én konkrétan nem pon erre gondoltam:D
    de ahogy látom tolni kell szépen és jön a gold majd fejleszt ah-ból a maximalisták által bagóért árult cuccokból a leggyorsabb út....

    (#20243) fahrii
    -átnézem majd a karid, meg másokét is ha építeni kezdem a DH-t
    -köszönöm az AH böngészős ötleted annyiban van mákom, hogy ahogy írták is már ,a hasonlókat megtudom nézni jobb gombbal talán, bár 1 stat is sorsdöntő
    biztos lesz olyan, hogy áron alul eladok pár cuccot....
    -köszönöm a felajánlásod gold és cucc ügyileg, szeretek a magam erejéből boldogulni, de nem vagyok a magam ellensége azért:) szal majd ha oda kerülök szigorúan kölcsönbe elfogadok esetleg egy, max két cuccot, de pénzt semmiképpen nem... így nem bántalak meg és nem tűnök képmutatónak se:D,. de a gold az nálam elvi kérdés:)
    -az egyhangúsággal nem lesz gondom egy ideig, de megfontolom mondjuk valami könnyed vígjáték sorozatot alá csapok, a te anyagod nekem kissé...hmm húzós..bme ehhh inkább bmw:D

    (#20251) mikromanus
    -köszönöm a kézzel fogható infót szintén nagyon hasznos volt
    -mi az az xp/kill jellemzős item?
    -tehát egységnyi idő alatt minél nagyobb sebzés és a többi jön magától.. legalábbis eleinte.:)
    -a paragon lvl a kapott tárgyak és pénz és xp %-os értékét dobja meg ha jól tudom kissé pongyolán leírva..
    egy számomra lényegi kérdés: tételezzük fel ölök normalon meg ölök Hellen most mondtam valamit a tárgyak és pénz kiesési esélye nyilván nagyobb magasabb szinten de ugyanaz az über cucc kieshet normalon is? remélem érted a kérdést, tehát ok hogy az esély kisebb de bármilyen szuper fegyver kieshet a szinttől függetlenül?
    -a pénzkeresésen játékpénzt értemtte de most, hogy mondod ;] tételezzük fel kiesik egy über item azt betehetem különösebb gond nélkül AH-ba és valós pénzzel fognak nekem fizetni? értsd ha über mákos vagyok akár a játék árát is megkereshetem kis/nagy mákkal? :)

    és igen totál kezdő vagyok:D
    még egy kérés ha tételezzük fel egy tömeg pusztító barbárral akarok nyomulni mondanátok nekem egy ütős skill kombinációt tömeg mobolásra mielőtt beleveszem a tesztelgetésbe, a megfelelő runákkal persze :B
    a DH-még ráér
    ez hosszú lett :R

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Sziasztok,
    most készülök megvenni a játékot, előrebocsátom teljesen sülthal vagyok, sok éve toltam a kettővel :) nézzétek el nekem ha néha beirok és inzultálok embereket :)
    Most akcióban 3500 ért meglehet venni az alap játékok és ugyanennyiért a kiegészítőt is, az lenne a kérdésem mindkettő szükséges és igy teljesértékü a játék, mondhatnám azt is naprakész....vagy első körben elég az alapjáték?

    Köszi az infót. :R

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Akkor én is beszállnék a kérdezősködésbe bár mondtátok, mégsem vettem meg a kieget mondom hátha nem jó a játék..hát berántott mit szépítsem….. ;]
    Argos kérésére elolvastam az összefoglalót de sok kérdésem maradt.
    Köszi, ha valaki időt szán rám, egy újszülöttnek minden új.

    1.) Végigvittem a sztorit barbárral nagyon szórakoztató volt…...majd nyugodtan konstatáltam, hogy a kieg nélkül nincs advanture mód jól sejtem?
    2.) Továbbá a jutalom szetthez szintén kell a kieg?
    3.) A kérdés hogyan tovább, alapjátékkal maximum cél lehet a 13 as nehézségen végigtolni a sztorit ha jól sejtem?

    4.) Tehát megveszem a kieget, go fel 70re, kiszedni a kezdő szettet és utána mik lehetnek a céljaim?
    [link]
    4 barbi szettet látok ennyi lenne, amiért tepernem kell? A kezdő szett reálisan mire elég nehézségben?

    5.)Ezeket ha jól értem a set dungeonokból tudom majd kiszedni advanture módban ugye?
    Feltenném a kérdést hogyan lehet akkora különbség kari és kari között, hogy az egyik 50 míg a másik 90+ nehézségen bírja ugyanazt a random riftet. Ennyit számít a paragon pont? Ennyit számít randomitás? 50 és 60gr között a mobok élete 5ször annyi, csak annyi nem megy a fejembe hogyan képes ezt áthidalni egy szett, hogyan lehet valaki annyira erős, hogy azonos tempót tart sokszoros életerőn a kisebb szitnekkel? Vagy az emberek között ennyi a különbség? Hiszen a set adja a bónuszt ergo kinek mi a szimpi, de mégiscsak mi a hatékony, ha megvan a 4 szett muszáj valamilyen szinten gúzsba kötött kézzel azt a skillt nyomatni, amit a set bónuszol máshogy ugye nincs értelme…..
    Most akkor tételezzük fel megvan a szettem
    [link]

    itt egy hibrid kari, van szettje két egykezessel kompromisszumos megoldásként tolja, ha megvan a szett és szépen tökéletesek a statok akkor már idézőjelben „csak” annyi a dolgom, hogy beszerzek néhány kiegészítőt 2 epic erős fegyvert és lehet csapatni akár gr 75ön? :DDD

    6.) De kicsit elkalandoztam szóval kiszedem a szetteket meglátom mit bir és utána az a célja a játéknak ha jól értem hogy még jobb cuccokkal a lehető leggyorsabba a lehető legnagyobb nehézségen végigtol egy random GR-t? :B
    Nem csoda ha sok embert nem villanyoz fel x év után, engem persze ide szögez de ha kitűzöm a gr75 meglesz akkor amikor onnan max annyi van, hogy bírom e nagyobb szinten?
    Najó belevetem magam még pár kérdés.
    7.) Paragon pontot mikortól számol a rendszer?
    8.) Mire érdemes tennem majd idővel?
    9.) Epic fegyok pl amit linkeltem a két egykezest hol eshetnek, mi a helyzet a készítéssel?
    10.) Hol érdemes farmolni miután megvan az alap szett?
    11.) Barbárnak passzív skillt kezdőként mik segítenek a legtöbbet amíg ki nem ismerem?
    12.) Allresit vagy erő?
    13.) A GR-eknen főleg elitek vannak?
    14.) Homályos hogyan és hol kell kiszedni a nem megfelelő statokat és kimaxolni, hol szoktátok ezt csinálni? Pörgetés stb? El tudom rontani a cuccot?
    +1.) Társnak melyik kasztot vigyem magammal és miért?

    Elnézést a sok kérdést legközelebb akkor irok ha megvan a kezdő szett és letoltam valami magas GR-t :) Köszönöm a türelmet.

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz Phausto #94622 üzenetére

    Gigapost a lelkesedésem már már töretlen. :)
    Tudom megígértem, csak akkor írok, ha megy a nagy GR, de hát -de hát….ahhoz cucc kell ;] …köszönöm hogy válaszoltál, kezdem már picit átlátni a dolgokat.
    Új fegyvert nyitottam….hát pislogtam, mint pocok a lisztben……első normális:
    [link]
    kérdés: egyébként ebből lehet ancit csinálni?

    Kiszedtem 2 kezdőcuccot barbira, igy 0/24 a Call of the ancient és a fiúk nagyon lelkesek, mellé fury generátorok, így nagyon baba, mellé WW plusz 1 fury generálással megtámogatva szóval mehet a forgás pörgés és a kalapácsos csapkodás. A srácok meg ütnek rúgnak, amit érnek, már önmagában arra is jók, hogy ne engem csépeljen mindenki, megtetszett na..… persze T3-on mókolok, míg nem érzem stabilnak magam és nem megy készségszinten minden, szóval még nagy a sikerélmény. :B

    A battle rage t használom, mellé a Swords to Ploughshares effektet gondoltam, mert ha jól értem minden krites ütésre gyógyit 21k tp-t és WW sok ütése meg nagy chc mellett ez elég jól töltheti a tp-t.
    Inspiring Presence: őt gondoltam mellé passzivnak 3% tp reg 60 másodpercre a battle reget igy nem 120 hanem 60 másodpercenként feltéve vagy Bloodthirst: ami elköltött furynként minimum 966 tp ad és mivel eszem a furyt ez is elég jó lehet.
    kérdés: nem tudom melyik lökhet több tp-t /330k van peprill/ aki kitapasztalta érdeklődöm melyik lehet jobb 60 másodpercig 3%/sec vagy nonstop fury használat WW –vel -1/966 tp? Sejtésem szerint ennyi tpn talán a fury de 800k n szinte biztos hogy a 3%.

    Egyenlőre terv a ww szett, ami majd remélem beváltja a reményeket, ide pár kérdés csak hogy jól értem e, gyenge az angolom leforditaná nekem valaki?
    (2) Set:
    Increase the damage per second of Rend by 500% and its duration to 15 seconds.
    (4) Set:
    During Whirlwind you gain 50% damage reduction and your applied Rends deal triple damage.
    (6) Set:
    Whirlwind gains the effect of the Dust Devils rune and Dust Devils damage is increased to 2500% weapon damage

    2) gondolom a rend sebzése 500%al nő vagyis az 1100%os bleed 5500 % lesz és 15 másodpercig lehet vele forogni?
    4) a WW míg tart 50%-al kisebb sebzést szenved el és a rend 3 szor sebez? A rendet nem értem, első körben 5 szörösére ugrik a sebzése, meg 15 secig tart és itt meg még triplázza? hát akkor centrifugának állok :DDD
    6) a WW megkapja az ominozus Dust devil runát vagyis forgószelem lesz, ha kell ha nem függetlenül attól milyen runa van a ww-n? ami az alap 120% helyett/javított 180% / 2500 %al fog végigpörögni a pályán? ez azé elég jól hangzik csak kifog folyni a szemem.
    EDIT:
    Közben láttam jön a javítás valaki avasson már be mi ez a 400%-800% ezt nem láttam soha leirva sehol ez azt jelenti, hogy ha megvan/megvolt a szett akkor 400%os bónuszt adott a kimenő sebzésre? és ez lesz 800%?
    A dust devil runát mi értelme emelni ha 2500% ra ugrik full szettnél, 120-180 ha valaki nem a teljes szettet használja?

    Mert ha jól értelmezem kombinálhatom a srácokat a WW-vel, a fegyver ad 45% ancient damaget nekik, ők termelik a furym, 2 cucc elég is lesz kezdőből, a glovesom elég jo lesz, 10chc 50 chd re kitekerem, a ww-vel még énis rásegítek, közben élettöltés a battle rage ből és a passzivbol és még a szelek is laza 2.5k fegyósebzéssel operálnak.
    Szerintem ez a build vicces lesz így, természeten mellé rakom addigra a rendet igy két szett előnyeit élvezhetem ki, mellé leap stunolni és furios charge cd csökkentővel, amivel sok mob között pluszba lehet cikázni menekülni, sebezni bármi.
    kérdés: a set item csökkentő gyürüt elmagyarázná nekem valaki hogy müködik? 2 db elég hogy megadja az összes bónuszt mintha 6 lenne rajtam? Eskü nem értem car az angolom, ha 2 van rajtam hat a kettő, ha 4 a négy, ha 6 a hatos effekt és mi van ha van gyürüm?
    kérdés: Legendary tárgyak receptjei főleg hol esnek? Bounty?

    Ha kiesik a gyürü, ami erősiti a WW-t 250-300%al, elérem a min. 40chc 300 chd-t, szerintem elérem amit kitűztem magam elé......1 év hehe
    Aztán jöhetnek a kiegésztők normális gyürük, leg.gemek, néztem videót a toxinról ami 2k fegyó sebzés 10másodpercig 25 lvl felett a mérgezettre +10% sebzés ha jól értem, hát így 800%-al elképzelem ahogy végigszántok a népen WW-fel padlógázon és a fele áll a méregben háát feltüzel a tudat, hogy nekem is eshet…..
    Jó ez a játék na….tudom lelkes vagyok ....majd elmúlik. :))

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Sziasztok!
    Hát sikerült, alig pár héttel a játék kezdés után elértem barbival amit terveztem…nem hittem volna olyan elérhetetlennek tűnt, szénné buffolva elfogadhatóan megy a T10 farm, egy normális rift kb 8-10perc, de azért az eliteknél figyelni kell nem kicsit. ;]

    Szeretném megköszönni az instrukciókat, tanácsokat mindenkinek, nagyon boldog vagyok. :R
    Mindezt úgy, hogy teljességgel hibrid a felállásom mert IK szettben tolom ww re építve mert egyszerűen ez fekszik és a 2 karddal már finom, a wastes set még gyűlik.

    Viszont vannak gondjaim, hátha valaki tud segíteni.
    Taeguk…pipa, szépen proccol minden oké vele, jelenleg 44-es.
    Vagy bane of stricken + bane of the trapped… a strickent nem látnám, hogy működne, lehet mert az az 1% minden ütésen alig látszik meg, nem tudom,majd kipróbáblom riftben és kiderül.
    Vagy toxint rakok bele plusz 10% sebzés azokra akiket mérgez + bane of trapped, ami 40en ad 27%-ot a toxinnal mérgezett mobokra így lesz laza 37%os sebzésem, azokra akiken végigsöprök a méreggel elméletben.
    Vagy toxin 10%sebzés és bane of power 40en 20% sebzés elit leölés után, de elit ellen plusz 15% sebzés és 15% def, ami azért jóféle……

    De ezt kitudom tapasztalni, a bajok később lesznek, az már most feltűnt, hogy nagy királyság a Wrath of berserker, enélkül alig sebez a karakter, oké hogy 50% damage, de felbuffolva egy keréken motorozva se tudok 30m tól nagyobb DPS-t leadni WW-vel nélküle…
    Ha meg felrakom, jön a krit, a sebzés eszméletlen megugrik, nagy átlag nekem peprill 120-280m, ha minden szépen felskálázódik, meg a 2 gyürü/Focus- Restraint/ is bejön, már 300m felé is benéz, ami azért nekem már nagy szám. Kardos pylonnal benézett egyszer már milliárd fölé is jaj de tetszett. :DDD

    A gondom az lesz, hogy ezt WW szettben hogy az any*mba fogom fenntartani, mert most halál könnyű az IK szett 4es bonusza miatt, plusz a srácok furyt termelnek, és a szett megadja a 400% sebzést, perma yeti azt hiszem így hívtátok, ez így hawai/ DJ/ napfény.
    Tudom hogy a wastes setben meglesz a 800%, és a WW bónusza 50%damred+ mantle of chanelingből 25% damred és ha befér az ignore pain 50%-a, összerázva kb. 80% körüli damredet adnak, na azzal már valószinű nem lesz gond a GR60-70 sem, de nem lesz perma yetim és még abban sem vagyok biztos, hogy furym…..
    Furyt esetleg megoldom WW rúnával, esetleg passziv a damage kárára, de nem szivesen, ha meg megállok, hogy töltsön az időveszteség magas GR-en….

    Igyekszem feltolni a cd csökkentést cuccokban kb 30%-ot ha sikerül, plusz 12,5% kőből, para 10% és leg gemmel 15 %, igy talán eltudom érni a 40-45% körülit, de ez még édes kevés……a berserker cdje 90sec passzivval, ebből lejön 40% marad 60, -20 sec a skill ez igy azt jelenti 20 másodpercig yeti, kb 35 meg bohockodás…hát nem túl szimpi….próbáltam nézni tárgyakat…… fegyveren az in gem adna valamit, gemben a zodiac gyürü……node fegyverben nekem kell az 50% elitdam+ a skull grasp 300% WW sebzés, hát hogy hozzam ezt össze? Max DPS-t akarok, emellé majdnem perma yetit, vagy le kell mondjak valamiről? hát basszus milyen kari építés ez? :U
    vagy lemásolom ezt karit Viking
    [link]
    Ha nem számítom a laza 4k para különbséget ez lehet az, amit elérhetek emberi időn belül….
    Hogy mire elég azt csak a Jóisten tudja……

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz Cadal #94691 üzenetére

    Köszi Cadal!
    Sokat segítettél, átdolgoztam magam, nem volt meg a szett csak 4 db, azt hittem gyenge lesz..hát igazad volt nagyon nem, ég és föld lett ahogy meg lett a 6., nem vettem észre a szettforgatást házon belül, így a hiányzó kettő is meglett.

    Ügyeskedve a furit megoldom, néha azé fékezni kell nagy tömegben a charge lövi felfele keményen.

    egyéni rekord T10 3:28 hehe :DDD
    T11 is megy, de ott már azért ésszel

    0. hoz:
    [link]

    itt tartok
    Amulett Hellfire, amit csináltam gyengébb mint ami fenntvan, jobb híján ez van
    Bracers szerintem elfogadható
    öv esett, jobbat nem találtam még
    F és R-t iszonyat mód tudom proccoltatni és még nem találtam jobb gyűrűt, egyiket tolja a WW amikor sebez, másikat a furios charge cd rövöditéssel nagy tömegben iszonyat.
    A köveket áttettem ahogy mondtad taeguk, bane of power maradt és gogok
    Furnace nem esik.... így beraktam az in geomot cd csökkentésre

    Ezer helyen javítható tudom, kövek stb. kevés a para pont is és fele se anci, plusz közel sem perma a yetim ahogy vártam, így gyúrok jobb cuccra, cd csökkentésre és ancira,.igy látva mit lehet elérni becéloztam remélem nem merészen egy GR 60-at és azt hiszem révbe is érek :) addigra talán 50%körüli cd csökkentéssel meglehet a közel perma yeti és az Overpower helyett a 12 másodperces painnal már elég lesz a védelmem is 60-ra na onnan igazi terminátor lesz persze a szintjén ;]

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz Cadal #94706 üzenetére

    #Cadal
    Megcsináltam párat abból amit mondtál.
    Gyártsam le mi? :U Nekem elveim vannak...csak ami esik :DDD
    Ezt se tudtam, köszi,
    8+2? ;] 22/0 :) majdcsak meglesz.

    Közben esett egy jó nyaki és a fegyver is anci lett (+30 % damage a 2 db) igy végre áttörtem a nekem álom 1m dps-t karilapon játékban 1.-1.3 és P500.
    T 11 megy 4-6p alatt, elégedett lehetek kb 3 hét játékkal max. :C

    # prokxy mekkora félisteni erő kell 70-re? :) Mennyi az a Toughness, amivel már nem törnek ketté mint a ropit?

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz Gorneck #94717 üzenetére

    #Gorneck
    Épp az előbb írtam, hogy kiesett....1 :U és van egy, ami 4 optos, ha lenne idegrendszerem meg anyagom forgatni...huhuuu:) nopersze a te 4-5m DPS-ed nem szorítom meg...... :DDD
    , nem tudom mennyi időt öltél bele, de nekem már ennyi henteléstől is fáj a fejem.

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Na most már nem full kezdőként írhatok végre......

    WW barbiról, akit érdekel esetleg
    imádott egyetlen karakterem kezd beérni...javult ezzel a javítással érezhetően nem meglepő módon.
    T12 eddig szépen ment, T13 volt a cél, de csak pylonnal ment le normálisan a boss nyögve nyelősen de teljesítettem a kitűzött célt........
    most tegnap este T13 7 perc, halál nélkül, úgy hogy nem vagyok perma yeti, normális új kővel /stricken/ borzasztóan darálta a bosst ;] P600 felé csavartam most már, elégedett vagyok vele, kikövezve mondjuk 60-as kövekkel + normálisabb cuccokkal, p1000-1300 körül szerintem már beférhetek az ezres listába GR80 körül..ez lett az új célom. :U

    A paragonnal kapcsolatban lenne egy kérdésem hozzáértőktől
    adott a sezon karakterem elértem vele P500-at mondok valamit, szépen átraktam mindent nonsezonba újra húztam a másikat, szépen meg is kapta a paragon pontot.....

    Tudom mert írtátok, hogy összeadódnak a paragon pontok, de hogy kell ezt értelmeznem:
    elkezdek most pénteken egy új karit, eljutok vele P500- ig a szezon lezárul, hogyan fog kinézni a paragon pontom a nagy karakteren?

    Tehát az érdekelne érdemes e paragon pontot farmolnom sezonban vagy non sezonban könyebben tudok eljutni 1000-ig?
    Nyilván az első 500 hoz kevesebb xp kell, gondolom az xp-t adja össze.Hogy érjem el hamarabb az 1000 P pontot? Most 610 körül járok ja igen és magányos harcos vagyok, nem csapatban :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Sziasztok, lenne pár új kérdésem, köszi ha valaki segít.

    Nem vagyok egy angyal, de kéne egy jó szárny, adnak valami plusz bónuszt vagy csak optikai tuning?
    A petek az aranyszedésen kívül hasznosak e másra, több sebzés, kitérés bármi?

    Akarok egy Anciant parthan defendert, jól értem minden 25 yardon belül stunolt ellenfélre ad 10-12% damage csökkenést? Ez planner szerint csúnyán meglöki a toughnesst, életmentőnek tűnik magas GR-en. Hogyan tudom majd proccoltatni, ez lenne a kérdés, az egyik fegyveremben van 2.5% stun esély, meg a Ground Stomppal is szépen összeránt/ stunol megoldást gondoltam. Plusz kőbe Bane of the trapped-et a max DPS kedvéért.
    Próbálgattam a Saffron Wrap övet, bele forgatnék valamennyi freez-t bónuszba a fegyó 2.5% stunja mellé biztos, ami ziher alapon….a kérdés, a freez proccolja vajon?

    Más, magyarázza már el valaki, hogy működik a saffron wrap öv overpower erősítő skillje.
    „Increases Overpower damage by ~50% per enemy hit on the previous Overpower, max 20 enemies.”

    3-szor chargol eddig oké, critre raktam, elsütöm, felugrik a damage a karilapon, gondolom a crit miatt, eddig ok…..ha nagyobb tömegben sütöm el max 6-8 as számmal jelenik meg a skill felett az owepover, most akkor tulajdonképpen ez a skill az overpowert magát erősíti megütött ellenfelenként 50%-al? A pl. 8-as overpower fennt marad, míg el nem sütöm újra, de nem értem mé jó ez nekem, időm alig van nyomkodni, ground stomp, meg threatening shout és folyamatos pörgés mellett, hogyan használjam hatékonyan, nem értem a működését na…..

    így próbáltam
    1. folyamat pörgés ugye alap
    2. száguldunk tovább ……threatening shout…… nagyobb kimenő sebzés
    3. visszafordul……ground stomp, stun……csapat összeránt
    4. overpower a berántott tömegre…száguld tovább
    5. erre ráfejel ha igaz a bane of the trapped, de annyira gyors, meg annyira szór a skill, nehezen tudom kitesztelni, hogy proccolja e ez egyáltalán a WW-t……

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz Cadal #95332 üzenetére

    #Dyingsoul
    Köszi, a szárnyra rárepülök...micsoda költői hasonlat ;] Kesztyűt nem bántom, hátha esik jobb, de az övet megcsinálom.

    #Cadal
    Köszi.
    Car az angolom, de ha jól értem kombinálnom kell, mert önmagában a stun nem lesz elég, kell az övre a freez.... megoldom, plannerben 200 milla Toughnessből 20 ellenfélnél csinál nekem 2.7 mrd -ot, ha a fele igaz nekem az is sok.
    Kár, hogy az overpowerben nem tudsz segíteni.
    Hát senki se szeret forogni mint a centrifuga ? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Valaki nyújtson lelki támaszt mielőtt kettéfejelem a monitort..... :W

    Ancient parthan defendert szeretnék.
    Egyszerűen nem esik olyan amiben aktiv a secondary, plusz kadala se ad...de hogy még craftolni se tudok....
    Valaki mondja már el mit csinálok rosszul vagy mitől függ hogy aktiv lesz e a secondary stat mert az idegbaj kerülget.
    Órákig farmolom az alapanyagot és hiába csinálom rare-ból a legendarikat egyben sem aktiv a secondary.....
    [link]
    Innen lestem, a srácnak minden elkészült legendaryban aktiv a secondary nekem egyben sem.
    Kadalás rare cucc 6 statos/ 1 vagy 2 aktiv secondarival tökmindegy/ kovácsnál legyártott szintén zenész és kb 40/0......

    Véletlenszerű vagy én nem csinálok valamit jól..valaki segítsen hasonlóan aktiv élményre várok egy pride of cassius övvel....
    Köszönöm :R

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz reelc #95535 üzenetére

    A narancssárga legendary tulajdonságra gondolok Igen.
    itt a karim:
    Az övet azért raktam fel, hogy lásd mit szeretnék elérni
    [link]

    Az övet szeretném pride of cassiusra az ignore pain 6 másodperce miatt, plusz 5% freeze rá, hogy proccolni tudja az ancient parthan defendert.
    A gond az, hogy apd-en a narancssárga képesség "a stunolt ellenfelenként 12% sebzés csökkenés" képesség sorban fekete pont van előtte nem narancssárga tehát..... nem aktiv...
    ez a gondom

    A linkelt videoban a srácnak narancssárga a kis pont előtte, tehát aktiv a képesség nekem egyen sem sikerül és nem értem miért. :(

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Témaindítónak
    Bár imádtam a WW barbit, de hogy nagy szinten mit le kell mókolni és mellé 1-5 mrd a tornádósz…… fántásztikus számomra, hogy nagy GR-en mit müvelnek le és micsoda kitartásuk van az embereknek. Igaz a mondás a WW-barbit megcsinálni könnyű, igazán jól csinálni már nehéz……..

    Akartam egy karit a szabadidőmbe, ami fun, de erős, na ez lehet az, de nem fun, mert T13 ig egyenletesen erősödött, aztán ahogy nem jött a számomra normális anci fegyó, a sebzés vicces maradt /400m-5mrd bacott nagy szórásokkal/, nekem meg fogyott az időm és a türelmem……erre kipróbálom a monkot, azt nesze látom a vidiben 30-40 mrd ütések bossra 850-880 mrd…… pislogtam mint pocok a lisztben…..Nyilván fele is sok para 800 körül de akkor is iszonyat.

    Elkezdtem összerakni kő nélkül még a shenlong sincs meg, és kis túlzással máris majdnem ott tart, mint a full ancis kikövezett barbi, még csak T10 / 5p és még nem is érzem jól magam a bőrében, de kva kemény és a lighting se semmi, borzasztó, hogy fel lehet proccolni és eszeveszett gyors…… szakavatott kezekben lenyűgözött…..

    Mindig is érdekelt szólóban kb. mi lehet az erő sorrend, akinek van kedve évődni velem, érdekelne melyik kasztnak melyik a legerősebb buildje perpillanat, vagy kb. úgy képzeljem el van mindenkinek egy T13 körüli speed build, meg van egy erő build.

    A másik ami érdekelne, mekkora a top sebzés amit láttatok eddig, kíváncsi lennék. 880 mrd körül láttam videóben eddig a plafont monknál, de láttam egy orosz vidit amin egy crusi ütött hasonlóan nagyot nyilván bossra és nyilván az utolsó ütés volt…. mindenesetre érdekelne innen valaki áttörté é már az 1000 mrd-ot ;]

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Untam a monkot, bár izmos ....
    mondom pörgök kicsit agyatlanul, mert az jó :) GR 62 őn esett 6-odikra
    [link] :P

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz diegho #97177 üzenetére

    Én megszerettem a centrifuga barbit :DDD

    Tegnap meglett végre a másik kard is anci, így mai uj rekord P 865, 13,6k str, 27m toughness, 2.2mill dps unbuffed mellett:[link]
    Igaz, ami igaz ki kell szépen kövezni és tény és való nem fog 20-40 mrdokat ütni mint a monkom, de rém szórakoztató és 2 gombos igazi feszlevezető build.
    Ahogy látod a képen a skilljeimet földobom /battle rage, war cry/ bal kéz pihen a 3 ason és nekem nagyon bevált a bal gombra a ground stomp….. berombolok threathening shout….. összeránt ground stomppal, fordul visszafele a stunolt ellenfelekre már 4-6-8 mrd-ok is beesnek

    Így T10 3-5 perc között sima rift 7-8p, lézershow és elektromos dolgok amikre figyelnem kell egyébként jóféle…
    cipőn, gyürükön kívül minden anci és min. 60-65 as kő és amit észrevettem nekem a bane of trapped, stricken, taeguk jött be legjobban valószinű a ground stopm stunja miatt, de szépen szed.

    feljebb már nem elég sajnos a def…...gyenge a vállasom /ancient parthan defender és az övem/pride of cassius/ így nem is erőltetem /és nem is az van fent/ 70 felé magam csak ami könnyen megy. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Boldog nyuszit mindenkinet!

    Néhány láma kérdés
    - hol tudom átállítani, hogy ne kérdezzen rá a legendás itemek betörésére mert elég időrabló dolog?
    - harmadik karinak Crusit kezdtem, nagyon tetszik, Roland szettet erőltetem egyenlőre:[link]
    de nagyon kéne ez:[link]
    honnan tudom melyik rare buzogányból készithető, van valamiféle leírás erről, mert kiesni nem akar….

    Egyébként akinek van crusija és játszik vele, szívesen cserélnék róla eszmét, mert azt hiszem rátaláltam arra, amit kerestem nem kell polipnak lenni hozzá, mégis van benne tartalék és nem csak 1 buildje van ami életképes, nem is értem miért nem egyforma erősek a buildek rákényszerítik az embert, hogy mire mit használjon, nem azt ami fekszik, amit szeretek.....

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz Shadowguard #97504 üzenetére

    Végre egy crusi :)
    Hammer a legerősebb buildje azt mondják….hasonló paragon mellett mint neked, nekem elég sok ancim van, ugyanezen build, de én se megyek T13 felé egyenlőre és én sem a sebzés miatt, pedig nekem a kard még nincs meg a kockában...szerintem teljesen rendben vagy, sajna papír itt még, anciban sokkal több defünk lesz, + ki kell kövezni nincs mese, kell a str.
    Nem tudom, hogy bírják GR 80-90 felett, valószínűleg a sokkal több paragon miatt….

    Nagyon agresszív stílust igényel, nem az a sétálós téma, lehet ez a baj nálad, nem lehet statikusan megállni az általad linkelt leírásban szerintem benne van a lényeg.
    The playstyle balances between aggressive mobility (drawing stragglers into a pack, finding good density and jumping in the thick of it) and static fighting (immobilizing enemies and spamming Blessed Hammer)

    Szal nyomulsz előre felrakod az iron skint és go be középre fallen sworddal 8seced van hogy darálj aztán már moccan is tovább és közben pörgeted a hammereket, ami csövön kifér, a gyürü/amulett páros miatt, ha állsz 100% a sebzés ha mozogsz 50% a kapott sebzés ….. ezeket kell beosztanunk….
    Kikövezve 70-80as kövekkel full anciban vagy primalban majd átértékeled, mert erős mint a dög. :)

    De ha érdekel más alternatíva van erő a rolandban is :DDD , ha van időd, én ezt próbáltam ki, de átdolgoztam kicsit, saját build, senki nem használja. :P
    íme az original build:[link]
    íme, ahogy én tolom:
    45 mrd : [link]
    54 mrd: [link]
    92 mrd: [link]

    Van pár ancim pl. gyűrűk, meg egy primal amum amit hellfire-re akarok lecserélni a passziv miatt, de nincsenek kikövezve csak 2 cucc, a rolandok mind simák, a fegyver a pajzs is....
    Para 893, 12k str., 1.3 milla sebzés karilapon, finoman szólva sem pro cuccok...

    Nehéz használni? Igen. Mire lesz elég? Nem tom. Erős? Mindenki döntse el….
    Ha érdekel leírom mit variáltam a linket buildhez képest én ugyanis körben sebzek mindenkit, nekem bejött, full anciban kikövezve csúnya lesz. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Még nem kaptam választ, valaki legyen kedves segítsen ki. :R

    Hol tudom átállítani, hogy ne kérdezzen rá a legendás itemek betörésére?

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Hát srácok úgy untam magam, azt hittem unalmas a játék, aztán rájöttem túl kényelmesen játszottam nyakig benne a biztonsági zónában.
    Hammerrel 72-ig jutottam, nem túlságosan kikövezve, de nagyon megtetszett a sweep lightning crusi...egy baja van, ha nem állnak 8-an a lábán keveset sebez :)

    Tudom, hogy van aki 85-90-en spedezik ;] de para 958-on, 60-65 ös kövekkel 13/9 ancival ebből 6/3 roland, ami azé elég vicces, Ancient Parthan nélkül, a körmöm lerágtam, az életem, mint az EKG úgy ugrált, de a hatás mikor meglátod, hogy megvan a személyes rekordod megfizethetetlen, minden másra ott a mastercard :)
    GR 80 :[link]

    A történet tanulsága, ha határon játszol, jóval izgalmasabb a játék. :))

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz noblem1983 #98272 üzenetére

    Én is Rolizok :)
    Linkelni nem tudom magam valamiért nem működik /Laller#21963/

    Játékban 16.5k str 81-88 milla toughness, ha cserélgetem a követ.
    Kikövezve 60-72 közötti kövek, 3 cucc nem anci ebből 2 roli, Compass Rose kb 5%, Travelers Pledge-n kb 12%, Denielen kb 10% damage van még, plusz úgy kalkuláltam 80-ig kibirom kövezni kb 5% és kb ennyi lesz a vége.... talán megcsíphetem a 90-et, de kétlem a single target DPS-e botrányos egyébként, de kemény, mint a kád széle. :DDD

    perpill GR81 13 perc alatt 1k alatti paragonnal és itt még nem volt APD rajtam szal nem a deffel van a bajom, inkább a sebzéssel...
    De egyetértek veletek, nekem is nagyon tetszik, főkarakter lett, nagyon megszerettem bezzeg hammerbe kiesett a panci Bracer :)

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz GabN73 #98415 üzenetére

    ilyesmire gondolsz ?:) A vicc, hogy nem is használom.

    én meg erre gyúrtam, nem lett skill %, chc, chd de így is elviselem valahogy, tegnap esett azóta boldogság van :))

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Sziasztok!
    Újra tolom én is, sokat visszaolvastam, de talán jobb ha megkérdezem, valaki szánjon rám két percet. :R
    Crusival tolom, perpill para 1067, GR 82 13-14p, kb itt a határ, a botrányos single DPS-miatt.
    Sima farmra shield bash buildet tolok GR60- 3.5 perc körül van vele, de max 70ig életképes, addig viszont nagyon fun.... ;]

    Lovas buildet hanyagolnám, hammeres meg hamar csuklik mint a colostok nekem, kicsit gyakorolni kéne.
    Jól láttam hogy várhatóan meglökik a sweep build fegyverét?
    Condemn build is lett, lemaradtam valamiről?

    Mire számíthatok?

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz reelc #101273 üzenetére

    Hehe :) rendbe, íme :[link]

    Igazából tájékozódtam, tudtok e valamit, köszi a linket, ha a fegyvert megtolják 300%al, meg a pajzsot 125%-ra az már akkora burst lesz, hogy nem lesz több kérdésem.... ;]

    Nincsenek nagy igényeim, 90 a személyes cél ;] , GR82 12.5 perc, köveket szeretném 80-ra, compass rose kéne anci, 12%-os APD is kéne, azt hittem benne van a 90...valószínű benne is van, csak nem egy ennyi parával és jobb cuccokkal, persze ha nem ragaszkodnék ehhez a buildhez könnyebb lenne, dehát makacs vagyok noh.

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz DeckardCain #101277 üzenetére

    #rumkola
    lehetne full panci is :DDD

    #DeckardCain
    Tegnap levettem a pontokat a wrathról meg beraktam egy pain enhancert és egy hihetetlen mázlista riftel 10,5 perccel meglett az egyéni rekord GR85...azóta közelében se vagyok :)

    Megköszönnék egy linket.... 75 körül elolvad az én bashos buildem addig jó míg kb. egy hitel mindent, mondjuk én farmra szánom azt a buildet, 70-ig szerintem nem sok jobb van.

    Közben megkaparva a témát igen láttam ha feljebb tolják 3300%-ra a rolit jóféle lesz, ezzel meg a fegyver+denial erősitéssel a sweep szerintem még az erősitett hammerrel is partiban lesz

    Úgy gondolom nem lesz gond a 90 lehet a 95-se.....kíváncsian várom :U

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz reelc #101339 üzenetére

    De a Gr végén kiírja neked is az xp-ét nem?
    Nekem csak NS szóló, néztem xpt- mikor bementem, meg mikor kijöttem és megkaptam a jutalmat, ezt megnéztem 70-en, 80on, aztán az xp-t osztottam az átlag percemmel kijött, hogy gyenge vagyok és jobb a kisebb GR perce lebontva :)

    Aki rengeteget megy biztos érzi mi az ami haladós, érzésre ott lehet 4-5 perc körül a kényelmes határ ahol megéri. Konstans másodpercre azonos Gr-t úgyse megy senki, de kilehet tapogatni az aranyközéputat.
    Egy idő után belövi, mindenki magának mi az, ami kellemes.

    pl. ma meglett az egyéni rekordom GR 86 950. hely, sweep crusival, és nem volt sem finom sem haladós de meglett, azóta boldogság van, mikor mi a cél ;]

    Pár kezdő kérdés,
    pontosan hol is tudom megnézni mennyi idő öltem már bele ebbe a játékba?
    Van szólóra valami xp módosító dolog amit említettél?
    Jól látom, hogy eltűnt az xp-t adó legendás gem vagy csak rám tört a szenilitás?

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz proci985 #101484 üzenetére

    Grat grat!

    Van benne kraft, ahogy szokták volt mondani, még pár post és a végén kedvet kapok a dh-hoz. ;]
    Azmeg, hogy hc, na ezt a lelki fejlettségi szintet én pl. sose érem el :U

    Meglesnéd nekem milyen buildek mennek a topban a crusinál? :R
    Végre személy szerint nagyon várom, hogy lehet más életképes buildekkel tolni, ezt hiányoltam nagyon……

    Más, kulcsvadászatra mi a véleményetek mi lesz a leggyorsabb tömegpusztító kari?
    multishot kiemelkedőnek tűnik ilyen szempontból videók alapján….
    De valószínű a centrifugás barbim úgyis kész, meglökik 800-ról 3000%-ra meg némi speedbuff és az is elég lesz ráadásul halál másnaposan is tudom vele tolni, mert nem kell polipnak lenni a kezeléséhez és bal kézben elfér a gyógysör. :)

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Félig off…vettem egy monitort, hogy full hd –ban diablózhassak..najó nem csak ezért. Ki milyen erőművön futtatja, mert nyugodtan konstatáltam, hogy bizony a hd 7750-em közepes felbontáson bár elfogadható fps-t produkál kb. 40-60, de nagy tömegben ekkora monitoron a szememet már a 40-45 is zavarja ..kevéske.

    Szóval lényeg a lényeg, milyen kártya kéne alá ami full hdben maxon eldöcög legalább stabil 60 fps el, mert a pörgettyűs barbi nagy tömegben úgy viszi le az fps-t mintha fizetnék érte.
    Használtban gondolkodtam minimum egy hd 7850, vagy 7870-ben. :U

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    Hát durca lett mindenki csak úgy röpködnek a 100-as GR-ek :DDD

    én szerényen crusiról jelentkezem 1122 para
    sweep
    egy pajzs cserével sima denial 124% Gr 86-ról Gr 90 19k str 12 perc körül, fegyver még a régi….skálázódáson nem segít ugyanúgy ha egyet ütsz kicsit üt de legalább erősebb lett.......... még igyis élvezetes

    condemn na az fertelem…. 15K str….. Akkhan szett 6/5 anci, kikövezve 0 azaz 0, fegyver és pajzs sima nem anci… GR 90 12p mondjuk az alap 30m toughness feladja a leckét kell a perma Akarat különben törik mint a ropi...normálisan megcsinálva szerintem meglesz a GR 100 még para 1200 előtt..boldogság van ;]

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    5 reforg után, ma mondom kéne egy anci...... áh jó ez a barbi reforgoljon ő......elsőre
    Cél a kondér build.....azóta ugrálok a szoba közepén, mint egy gyerek :C

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz malacka87 #102004 üzenetére

    Grt grt, fej-fej mellett haladunk: [link]
    Para is egál csak nekem a fegyóm már megadja a jó alapot, neked még van benne tartalék bőven.
    Nekem tegnap 94 14:58 :D borzadályos riftben.....
    Áttettem a condemet 2-es gombra mielőtt elkopik az egerem... :))
    Aztán jött ez momentán egyéni rekord:

    Itt meg is állok most, kell még legalább 3 anci, közben kihúzok mindent 96-97-es kövekkel......kifeszítem amennyire tudom és megcélzom a 100at :K

    Amerika kapitány build még érdekelne.... nagyon örülök hogy végre nem egy build van, kulcsozni meg követ húzni 75-ig konstans "3p WW barbi" annyira gyors, hogy szédülök 14k str mellett....no comment :U

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz SQX_Barto #102148 üzenetére

    Neked annyi parával 105 is möglesz röhögve :C
    Poénból próbáld ki amerika kapitányt ha van időd, 3 cucc kell csak...beteg DPS ;] nekem 92 ment le értelmes időben, csak szokni kell a helyezkedést....non anci fegyo 7 vagy 8 cucc kikövezetlenül.
    11 követ húzok most 96 ig utána jelentkezem :U

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz malacka87 #102152 üzenetére

    Huh inkább neked grt és még alig vagy kikövezve...meglesz az a 100 hamarosan. :K

    Hát igen felkaptam a nyuszicipőt irtam is fentebb 11 követ húzok egyszerre jelenleg 65-80 közöttiek.
    Kulcsra, kis kőre barbi maradt....első szerelem, van gyorsabb, erősebb de egyszerűbb nem sok….. egy levegővel átszalad a pályán amíg van DPS.....65 konstans 2:00-2:20 szélsőséges esetben volt 1:40 is, 70 2:30-3p körül, 75 is megy még 4 percen belül ezzel a nem túl acélos közepesen tescos karival….utána crusi behúzza 95-ig.

    Világért nem akarok kötekedni, de nem akarok a bracered lecserélni valamire ami 20% holyt ad? Vagy az van hogy mazohista vagy vagy így is elég a power. :)

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz DoxaM #102695 üzenetére

    Te vagy az új példaképem, nemtom, hogy birod 100+on főleg sebzéssel, de elismerésre méltó. :C
    Amerika kapitány erősnek tünik, topnak irják mégse látok senkit használni, pedig a dps-e tényleg iszonytató.....

    Ma toltam be a 100-at vért pisikélve 2 nagy pályán 2 pilonnal Ns 1260 para....de compass rose+travi párossal.....a sebzést kevésnek érzem...
    ha birod az F+R+uni gyürü kombót, talán kipróbálhatnál egy karira illusory boots-ot, talisman of akhannal, a kockában hexing pants-al, lehet lökne valamit
    Az uni gyürü hiányát tuti lelkesedéssel/paragonnal pótolják.. :U

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz Roland861010 #102706 üzenetére

    Persze, szivesen [link]
    Fegyver kéne 10% dam 10 cdr-el, meg egy normális compass rose, ígyis 3-4 ezer B is kikerekedik alkalmanként ha felproccol, de 97-8 fölé nem birom vinni :W
    Az a baja, nem annyira effektiv, mint a condemn....nem tudsz szabadon mozogni vagy nehezebben, sokszor bele kell állni a lecsóba vele, és akkor bizony cumi van, plusz útálatos ha falazós bossokat kapsz mert nincs miről visszapattanjon a pajzs.

    Szóval jó/jó de nem véletlen a condemn van a topban, pedig ide a bökőt, hogy ez nyers powerben jobb.

    #Malacka87....nem semmi grt grt és nem is NS :DD

    #DoxaM kínozzad. :DDD ...nekem igy is sci fi hogy, hogy maradsz életben de főleg hogy ennyi DMG hogy lehet elég ,lehet meg kéne tanulnom összehúzni a mobokat :)

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

  • m.lala

    aktív tag

    válasz persil #102725 üzenetére

    3574 B [link]
    4455 B [link]
    4856 B [link]
    :)

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák