Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz MegalodonS #98713 üzenetére

    Nem néztem be semmit.
    Valóban több videóban emlegette az elmúlt évben a Diablo 4-et.
    Nem néztem meg a mostani videót sem, csak bele-bele tekertem. Az állásos részt nem láttam.
    A BlizzConos dobókockára is bemagyarázta a Diablo 4-et. :)

    Igazad van. :) Lehet látja a Blizz, mennyire lassan készül ez az 1db kari, és inkább vesznek még fel embert, hogy a következő hamarabb meglegyen. :) Nem tudjuk hány fős a csapat, mennyire tapasztaltak.

    Amúgy nagyritkán volt arról infó, hogy fontosabb pozícióban lévő Diablo fejlesztők elhagyták a Blizzt, nem tudom pótolták-e őket? Lehet ez a mostani lenne a pótlás, akkor lehet csinálnak valamit.

    Az is lehet, hogy úgy érzik bejön a DLC dolog, és a következő +1 Act lesz, azért vannak ezek az állások.

    De legyen igazatok, új játék, titokban már csinálják, talán 2-3 év múlva debütál... őszinte leszek, már nem érdekel. Túl sok idő 2-3 év, a Blizz már nem tudja fenntartani az érdeklődésemet a Diabloval kapcsolatban. Ha valami komolyabbat letesznek az asztalra, változhat a dolog. De az eddigiekből kiindulva, ez majd az első kiegészítője körül lesz, szóval nem izgat, mi lesz úgy 5 év múlva. :D
    Az én szememben túlhaladta a kor, az elmúlt években lettek konkurenciái jó ötletekkel. Remélem merítenek majd belőle.

Új hozzászólás Aktív témák