Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emmm

    senior tag

    válasz Edge #87899 üzenetére

    Ja, jó, én ezt értettem akkor félre: "Ott válik szét a dolog amikor már grre mész gemhúzásra speed 60-ra már nem mindegy mivel mész(blatty setupja a tuti oda)."

    Nálam is most jött el az az időszak, hogy kell egy rendes csapat, ez a gr 60+ -nál már nem annyira mindegy a leosztás. Leütni ugyan nem ütnek, de kell valaki, aki összehúzza a bandát (ha ranslor megy a kockába, akkor az aquila hiányzik), jó dolog a jó support. Soloban még gr 62 fölé egyelőre nem mentem, de nem is nagyon próbáltam. A gemeken még 70-ig azért tudok húzni, de aztán tényleg jön a gemmelés elölről, hogy bevágjam őket a kockával...belassult a fejlődés. Most még egy gr 70 körül lépek 4-5 para szintet, de láthatóan lassul ez is. Az orbozás magasabb szintre már kevésnek látszik, vagy az eb, vagy a twister lesz oda a jó. Így viszont kell vagy egy anci woh, vagy egy anci twisted sword.
    A mati is fogy rendesen, viszont ma láttam először életemben woh-os wizardot (olyat, mint te is), iszonyat gyorsan végigmentük a rifteket. Kb. végig csak teleportoztam utána és szedtem a lootot, néha kifektettem pár hátrahagyott elitet :D Eszméletlen, amit csinál.

Új hozzászólás Aktív témák