Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Gyick #75259 üzenetére

    "Nem hat a sentry-re ha ca-t lő akkor sem"
    Ez szomorú. Gondolkodtam rajta hogy CA bónuszosra átváltom az itemeket, mivel jelenleg minden sentry bónusz van, de akkor marad is.

    "...amivel tudsz"
    Igen, addig amíg nincs más. De jó, ha van egy cél, vagy legalább tudni hogy mi az.
    Calamity nem rossz ötlet a Marked of Death miatt, +20% DPS.
    Viszont nagyon magas az AS-e. Emiatt "pazarolja" a drága hatrate-et CA használata során.
    Akkor már inkább Etrayu. +20% Cold damage.
    Nincs átok, csak tisztán pure damage. Igaz ez csak a karakternek jó, a party ebből nem profitál mint a marked of death-nél (ugye ott az egész party 20%-al nagyobbat sebez az adott mobba).

    "elemental arrow...5 sentryből jön még pluszban..."
    Ez igaz. És ugye összesen kb. +40% dmg-et jelentenek a passzív+gem control-impairing effects dmg bónuszok, mivel a cold elemental arrow alapból slow-ol.
    Viszont magasabb GR-en szinte semmi jelentősége, meg sem érzik a mobok. Kriderrel szinte egyáltalán nem használtam. Ha kellett is, inkább csak azt vártam hogy töltsön vissza valamennyi hatrate-et hogy lehessen a CA-t használni, aminek már volt értelme, 250m+ dmg.
    Mantival ez most úgy néz ki, hogy szinte végig lehet CA-val menni, a szinte maximális hatrate spórolásnak köszönhetően, tehát nincs szükség átváltani primari skill-re. De ha még is át kell váltani, az evasive fire pikk-pakk visszatölti a hatrate-t (nem mellesleg hatalmas a range-e, és sebzésben sem rossz, tömegre ráadásul), és megint jöhet a CA a brutál 1hit/dmg-eivel, az 1.1-es manti AS-nek köszönhetően.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák