Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZeroSoul

    tag

    válasz Cray Tyler #69104 üzenetére

    Én nem találtam nagyképűnek, szimplán azért nem mert ahányszor és ahányféleképpen leírtuk már itt többen a dolgokat, ez a hangvétel teljesen elfogadható. A türelem nem egy olyan dolog amiből feltétlen sok van. A másik pedig, hogy a befogadó fél hozzáállása sem mindegy.

    Tegnapi eset. Indultunk GRezni, írta egy srác hogy jönne. Paff ment az inv, és nekem már csak trialon tűnt fel, hogy a kollega 105 ös paragonnal rendelkezik. Ejj mondom meredek lesz ez így 38 on. (monk volt az illető). DE, és itt jön a lényeg, 4 mondatban elmagyaráztuk neki, hogy ha szeretne jönni mit kell tennie. (ZDPS monk build zanzásítva) Kért 5 percet, és amit tudott kihozott a gearjéből, láss csodát meg is lett.

    Ezekután ne mondja senki, hogy elsőre másodikra sőt akár harmadikra nem vagyunk türelmesek.
    A gondok ott kezdődnek amikor egy héten belül háromszor jönnek elő ugyanazok a dolgok, lassan két hónapja.

    Hogy egy kicsit ON is legyek: Akik esetleg Gokok Swiftnessel érik el a 4.15 öt, figyeljenek arra hogy az első sentryt már csak akkor tegyék le amikor elérték a kívánt AS-t. Ugyanis a sentryk APS e nem "frissül" egészen addig amíg egy "normal bolt"-ot ki nem lőnek. Na most ugye mivel normal boltot nem lőnek mert ott a lightning ball, azon az APS en fognak ketyegni amin leraktad őket, hiába sztekkelsz te még fel +15% ot.

    ZeroSoul#2186 Ha az, amit mondok kétféleképpen érthető és az egyik megsért, elszomorít vagy feldühít, akkor én a másikra gondoltam. /TS3 turbohorror.no-ip.info - NoStressGaming - Diablo3 (pass: hunph)

  • CzKaresz81

    tag

    válasz Cray Tyler #69104 üzenetére

    Nem kicsit de nem gond... Kér hogy azt nem írtam le hogy az "nem értem" Náalom főként Breakpont értékekre terjedt volna ki :D

    De azért köszönöm... :D :D :D

Új hozzászólás Aktív témák