Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz Sárpac #62844 üzenetére

    Kutyás macis és napraforgó wd egyformán jó volt? Melyik csatornát nézted te? :D

    A játék az nem játék!

  • mikromanus

    veterán

    válasz Sárpac #62844 üzenetére

    Francokat. 1.0.8-ban skillezésben kb 5-6 build volt azért kasztonként. Volt ami szűkösebben jött ki,d e a barbár épp nem. Az, hogy holmi komolytalan búgócsigák csak a saját buildjüket látták nem jelenti azt, hogy scak az működött. Egyrészt ezt tönkrevágták az energiaellátás drasztikus megnyesésével, másrészt változatosabbá tették épp ezzel. Nincs most "kötelező" skill. Aztán berakták a seteket és szétcseszték az egészet. Kb a diablo 3 item életút:
    - eleinte minden item "hasznos"
    - kék itemek kuka
    - sárga itemek egy része kuka, de még vannak. Set és legendary szar
    - legendary buff. Erős set és legendaryk, de vannak rarek is jók
    - rare item kivonás (alias RoS). Jó legendary amik közül önkényesen párat túlhúztak, a többi itemet meg ellehetetlenítették.
    Kb itt állunk most. white, rare, magic item kuka, legandaryk nagyja kuka. A setek meg túl nagy előnyt adnak. Ami életképes az néhány speciális legendary és a setek jó része. Kösz Blizzard a változatosságot! :DDD
    Mondjuk valamit a 2.1 javít majd, de ugyanannyit ki is nyír.

    Skillekben és buildekben az elhullottak:
    - örök OP formák (archon, yeti. Igaz lehet most is, de sok áldozattal jár)
    - cd nullázó és örök cc hatás buildek nagyja: permafrost wizard kuka
    - korlátlan erőforrás rúna barbinál (BR)
    - dodge és a backlash monk: kieg előtt még volt benne lehetőség a dodge nyomoréksága ellenére is. Ezt kihagyták a fejlesztésből, most meg teljesen kinyírják
    - rend barbi, és hagyományos low fury build: a rend magasabb nehézségen és csapatban életképtelen. Korábban lehetett a build "magja", most max bohókás kiegészítő. 2.1-ben picit a kétkezes buffal és rend affixes leegndaryval javul, de így is kétséges a hasznossága
    Az Op módok visszafogása nem nagy baj. A korábbi vadhajtások kinyírása (dodge-backlash, dot-os nem wd skillek) viszont elég nyomorákság volt. Büdöslustadisznyók. :Y

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák