Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czpitti

    senior tag

    válasz Sárpac #62834 üzenetére

    Aki ugy játsza a petest hogy megidéz és vár annak fingja sincs rola kb.Majd amikor mutat valaki nekem egy másik kasztot ami t6.on egyedul letankol mindent 4-es partyban ugy hogy a tobbi inkább beáll a háta mogé és onnan kukucskál nem mellesleg leabálva mindent majd akkor mondhatod hogy van fogalmad a petesrol;)Mert lehet petecskést épiteni és lehet PETest.Birom amikor pl act 5-os mobhegyek,mindenki dps-el kajakra erre én sell-el visszamegyek a városba és mindenkinek fakereszt.A jobb petes wd-k ha ugy nézzuk két kaszt egyszerre dps és tank mint mondottam volt.

    [ Szerkesztve ]

    Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

  • Lézerparaszt

    őstag

    válasz Sárpac #62834 üzenetére

    Ha visszaemlékszel vanillára, nagyon sokan petes karakterre vágytak ha már a nekrót nem rakták be. Ezután kiderült hogy semmire nem jók a petek. Annyira kevesen játszottak a WD-vel hogy szinte kihalt kaszt lett, ezt nagyon sok helyen grafikonon is ábrázolták. Megindult a sírás hogy a wd a petekkel lett beharangozva és mégsem ér semmit. Most megcsinálták jóra. Mi akkor ezzel a gond? Nem a gyökér fejlesztőknek a kedvence hanem (a nekró helyett) a játékosoké. Az hogy sokkalta jobban ki van dolgozva mint a többi karakter azt miből gondolod? Nem hiszem el hogy valaki aki ennyire sok időt töltött el a játékban, nem látja a többi kasztot, csak azt amire éppen rámondják hogy OP. Minden kasztból voltam már groupban olyannal, aki úgy zúzott hogy petes wd-ként kedvem támadt csinálni egy olyan karaktert is.
    A másik hogy petesként mit kéne csinálni hogy skillesnek tűnjön a build? Külön gombbal kéne egyenként irányítani a peteket? Vagy hangvezérléssel? És ha gyorsan elmondod egymás után háromszor a mit sütsz kis szűcs -öt akkor benyom egy kombót és akkor vagy skilles? Sentry dh nem unalmas mert helyezkedni kell? Petes WD-vel még soha sem (pedig direkt teszteltem is) kerültek ki a mobok, mindig megütöttek, sőt még az elitek képességei is hatottak rám, odajöttek és még sebeztek is. Nekik nem szóltál hogy a petes wd csak áll így ne támadják. De hát az nem ok a helyezkedésre még mindig mert petes wd vagyok. Majd bemegyek Butcher-hez és mikor megüt, csak hangosan felkiáltok hogy petes vagyok, nem üthetsz meg! Meglátjuk megérti-e. Ha igen és arrébb megy búskomoran akkor belátom, igazad volt.

    A játék az nem játék!

  • schwartz

    addikt

    válasz Sárpac #62834 üzenetére

    A lag-et sokkal inkabb a Jade WD okozza a pestilence-el. Ezt illene mar tudni igy para haccaz felett... :) Meg azt is, hogy a pet-es kapja be a legtobb dmg-et egy partyban, felteve, hogy jatszani is tudnak vele. A sentry DH-tol meg nincs unalmasabb kaszt vagy.jatekstilus jelenleg. Helyezkdni meg 3.5M unbuffed toughnessel sem kell tobbet mint a 10M-as WD-vel. Ha feltoltom, hogy haladok T6-on azzal a papircsakoval, lehet uj vesszoparipad lesz... :D

    If he dies, he dies.

Új hozzászólás Aktív témák