Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz mikromanus #54720 üzenetére

    Hát, azért kicsit pörgősebb egy egykezessel. Néha 2 ütés között be tudnék aludni, plusz ugye a -15 movement speed. Nem az, hogy ennyire rágyúrnék, de mivel Crusaderrel ki lehet tenni full X elementalos buildeket, így kézenfekvő az a +% tiszta dmg növelés.

    Az jobban idegesít, hogy már minden lehetséges elemental dmgre kiesett - tettem félre fire, physical, lightning és coldosat, amik jól sikerültek - a Reaper's Wraps (köztük a legutóbbi 6 CHC 20% Cold, 470 VIT, 2 pickup +29% resource) kivéve holyra. És mivel általában 1 stat kuka, így bachatom.

    Lightninggal az a baj, hogy akkor meg a pajzsot buknám, helyette lenne öv, így az se a legjobb. Fireből Maximus még nem esett, majd ha igen, akkor megnézem - bár korábban írtam egy 20%os cindercoatot átpasszoltam egy barbi cimbinek, mert úgy véltem előbb leszek lightningos, mint fire-.

    Amúgy anno a fene se gondolta volna, hogy ez a Stalgard's Decimator ilyen sokáig megmarad. Talán az első vagy a második napon már megvolt.

    [ Szerkesztve ]

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák