Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szancsó

    aktív tag

    válasz Rayner #50103 üzenetére

    Ok, eddig el is voltam, csak ebből nem akarok messzemenő következtetést levonni.Ugye a Blizz -ről és randomról beszélünk :)
    Nem rég "húztam fel" egy wiz -t és a cuccok tényleg estek hozzá rendesen, csak nem nekem tetsző összeállításban.Vagyis mindenen volt int + vit dögivel, ami papíron szép dps -t és toughness -t adott, T1 ment is simán, de nem volt "komfortos" az 1.5 AS és 25 chc. Kipróbáltam a "régi iskola" szerint (APoC miatt némi AS és CHC felszedése, kevesebb vit és több resist + armor) és sokkal jobban tetszik. Ezért akarok most pár dolgot előre betárazni DH -nál is, mert tuti menni fog T1 60 -on is dropból, csak nekem kell kis átmeneti időszak és lehet nem rögtön esik olyan cucc, amit tényleg szívesen használnék. Utána meg majd ráérek lecserélgetni idővel. (EU -n még az elején esett egy sityak a wiz -nek, ami mindenben ütötte a 4.5 chc -s Mempo -t, de 2 hétig szokattam magam a gondolathoz, hogy le kell cserélni. Öreg, szentimentális alkat vagyok...)

    ( Én pedig úgy válaszolok, ahogy nekem írnak ;) )

    My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

Új hozzászólás Aktív témák