Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz Gyuri27 #35899 üzenetére

    "Pont azért kezdtem a többi kasztot is."
    Barbárod van? :D

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

  • Gorneck

    titán

    válasz Gyuri27 #35899 üzenetére

    Most erre mondjam azt, hogy nem vagy elég hatékony? Sokszor elmondtad nem vagy hajlandó robotolni, vagy épp uazt 2-3 mapet nyomatni...pedig ez másképp nem megy.

    És ezen a loot 2.0 se fog nagyon változtatni sztem...most se egyszerű a craft ezután se lesz, most se ad a játék értelmes motyót, ha nem dolgozod ki érte a beled...
    Ha meg esik is esetleg 1-2 jó motyó, azzal meg nem lesz senki hírtelen MPL10 komp.

    Gorneck#1239

  • Jazz

    veterán

    válasz Gyuri27 #35899 üzenetére

    Nekem sincs drop-om. Senkinek sincs. Senki nem beszélt 250euro-s itemekről. Való igaz hogy nincs drop úgy mond. De ez nem a drop rate hibája. Drop az van, csak épp nem ér semmit (ahhoz képest, hogy már 1 éve telítődik a piac). De ha most lennénk a játék elején, minden drop-odat vagyonokért tudnád eladni. És te lennél az istenkirály, mert mp5-ön tudsz menni.
    Azt értsd meg, amit az előző hsz.-ben írtam. Hogy telítődött a piac. És ez egy természetes folyamat. Ugyan ez lesz az exp után 1 évvel, majd az exp2 után 1 évvel.....kb. 1 év kell egy ilyen lecsengéshez. Ezért volt évente ladder reset D2-őn, és lehetett elölről kezdeni mindent.

    "Hanem egy nyomorult kasztal rendesen mp10-n játszani."
    A játékot nem úgy írták meg, ahogy te szeretnéd. Azaz hogy néha játszasz, akkor sem farmolsz hanem quest-ezel, sem nem ah-zol, sem nem ügyeskedsz, se semmi.... És mindezzel egy mp10-es karit akarsz összehozni, magatalálás módján.
    Az mp10 nem ez a szint. Ezt értsd meg. Az a nehézségi fokozatok csúcsa. Annál nincs tovább. Értelmetlen amit kívánsz, ezért nem így írták meg a játékot.
    De ettől függetlenül is, nagyon olcsón összelehet rakni egy mp10-ez karit. Leleményesség kell meg ügyesség. Segítsek? A monkom 200k dps 25%-os wkl-el, 1.5milla EHP. Sírnál ha megtudnád mennyibe van. És már mp10-se kihívás.
    De ha te drop-ból akarsz mp10-et összerakni, abban nem tudok segíteni. Mert az jóformán lehetetlen.

    Leszel szíves nem erőből érvelni, főleg nem elhallgattatni. Szólásszabadság van. Főleg amíg én is észérvekkel és logikusan kommunikálok veled....

    (#35903) Rebourne:
    "AH nyerészkedéssel még mindig több goldot csinálsz, mint multiboxolással"
    AH nyerészkedéssel, minden egyes alkalommal 15% gold-ot kivonsz a forgalomból!
    Akik ezzel foglalkoznak, tudtukon kívül hozzájárulnak ahhoz, hogy a játék minél hosszabb életű legyen.

    Ezzel szemben aki multi box-ol, 4x-esen termeli a semmiből az itemeket és a goldot, és 4x-es sebességgel telíti a piacot, amitől még hamarabb fognak elértéktelenedni a normális drop-ok, és Gyuri még hamarabb fogja kitépni a haját, mert "nincs drop" már fél év után.

    Kérdésedre, itt a probléma.:)
    A gond az, hogy a fentiekkel a blizz teljesen tisztában van, de ennek ellenére engedélyezi, mert annyival több játékot ad el.

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

  • mikromanus

    veterán

    válasz Gyuri27 #35899 üzenetére

    Simán lehet saját dropból is ennyi idő után MP10 képes karit csinálni. Tudod, "jajj olyan rossz nézni, hogy megsasoltam nincs-e belassítva a videó". Ezt nevezik túlzott elvárásnak. Az Mp10 is runolható, csak lassabban mintha maxközeli itemeid lennének. Vagy más builddel könnyebb összehozni, 5%-kal lassabb, aztán ha ilyet észrevesznek egyesek akkro megy a fikaáradat a felhasználójára, meg a gonosz kis szurkálódás. Aztán meg szar a drop. Nem szar, csak irreálisak az elvárásaitok. A hétvégén picit rákockultam. péntek-szombat 35 legend és set esett, vasárnap is olyan 15. Eléggé kockulós volt, de korántsem olyan mint ami lehetne. 1-2 legendary vagy set minden körben esett (egy-egy rövidebb, csak oázis kör volt esetleg ahol nem esett). Ebből a kb 50 itemből egy volt ami elment 155 millióért, van pár, ami ugyan pármilla, vagy párszázezer, de azért elment, a nagyja brim, párat meg lusta voltam megnézni, vagy kirakni. Nem olyan rossz ez. Magatalálós mókában meg simán jó dropok is lettek volna ezek. Csak hát ott van a sokmillió játékos fejenként napi tucatnyi legend és jobb rare item dropja, így picit tele van az AH meg a ládák.

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • quex

    tag

    válasz Gyuri27 #35899 üzenetére

    Jazz simán megértené amit mondasz, de nem is akarja megérteni, mert neki ez így pont jó, mert a karaktere jó, a többiek meg csak leshetik...

    Szerintem az a baj, hogy a játékban a pénz túl van értékelve annyira, hogy rendes játékkal egyáltalán nem lehet elérni azt az érzést, hogy igen, kijátszottad, van egy karaktered, amivel normálisan tudsz haladni a legnehezebb fokozaton. Ezt az érzést nem kapod meg a játéktól soha, ha csak játszol. Vagy fizetsz bele, vagy az ah-n flippelgetsz, de normális játékból nem lehet jó karaktered. Ez egy ilyen játék. Szerintem ez gond, mások szerint így van jól.

    I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

Új hozzászólás Aktív témák