Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz sunnymarcell #33162 üzenetére

    sunny, gyuri: akkor egyetértünk hogy jobb volt.:)

    De ettől függetlenül (amiért megemlítettem), azért ott is azok a jellemzők voltak, mint itt, amiket leírtál.
    Csak ott úgy hivták, hogy: über run, meg ball run, boss farm, d2jsp, ist (és nem gold), no meg volt esélyed egy perfect griffon-ra.:) Ebben a játékban én még nem is láttam perfect itemet (ami nem baj, teszem hozzá, sőt...)
    Amit sajnálok, hogy bár a 100. reset után már az is unalmas lett, de ha nincsenek botok, meg dupe, még messze többet élhetett volna a játék. (és ott nem ritka volt a botolás - mint itt, amik egy-két cégnek a kiváltsága és üzletszerűen nyomják -, hanem szinte bárki, könnyedén, és büntetlenül sajnos.)

    (#33165) MrCsiT: nem az a baj, lehet véleménye, akár még ragaszkodhat is hozzá. Eszmét cserélni mindig jó valakivel (logikus mederben, a lingvisztika szabályait betartva...).
    A baj az, hogy ha nem logikus mederben folyik a vita, ha az ok-okozatiság megszűnik létezni, ha a komminukáció nem kétirányú hanem öncélú és valahova az űrbe meg a végtelenbe tart....

    [ Szerkesztve ]

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák