Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomazin

    veterán

    válasz CactuS #28216 üzenetére

    akkor úgy néz ki nem csak én pillogok azon, hogy a TOP BRONATORSnál 100$+-ok vannak... :F

  • killerjohn

    addikt

    válasz CactuS #28216 üzenetére

    Pedig teljesen reális, hogy aki szórakoztat, annak fizetsz, támogatod, meghívod egy sörre - hívhatod bárminek. Ha valakinek az a szórakozás, hogy egy streamert néz, akkor bizony van ilyen. Nem mintha én érteném, hogy valakit hogyan szórakoztat az, hogy egy streamet néz, de nem kell nekem mindent értenem attól még lehet valós. Ez olyan, mint hogy Day9-nak is vannak donation csomagjai, mindenféle hülye jelvényért meg baromságokért. Havi 5$-t tolok át a srácnak PayPalon, mert imádom amit csinál, és még csak meg sem néztem hogy mi a fene van a csomagban amiért fizetek. A lényeg, hogy csinálja tovább, mert egy hónapban 10-20 óta szórakozást nyújt nekem a srác (ejjnye de hülyén hangzik ez így ;] )

    Persze a magyar kultúrában ez teljesen ismeretlen, itt az ország fele csak most kezdi tanulni a számítógépet, a másik fele meg már ismeri annyira, hogy tud trollkodni - nem kell nagy reményeket fűzni ahhoz, hogy a közeljövőben ez az adok-kapok bármilyen szinten beivódna a köztudatba :N

    szalontai: ne nagyon csodálkozzál, 100$ meglehetősen aprópénz. Persze, nem diákgyereknek meg minimálbéres munkásnak, de lehet úgy is nézni, hogy ez 6-7 KFC kajálás ára. Volt egy HUD donator srác, aki meghívott egy sörre (valami 3-4 EUR-ból), erre eltelt 2 hónap, és csak pislogtam mint vak a sötétben, hogy jött tőle 20 EUR. Mondom WTF, írok neki skype-on, hogy mi van veled haver, elment az eszed? Erre az volt a válasz, hogy éjjel talált egy 180 EUR-os valamit, ült a gép előtt és rájött, hogy ő már rég abbahagyta volna a HUD nélkül a játékot, és így akarta megosztani a szerencséjét velem. Ennyi, ilyen van, csak ritkán hallunk róla...

    [ Szerkesztve ]

  • F-ECT$

    titán

    válasz CactuS #28216 üzenetére

    Pedig nem nehéz megérteni, Charles Mansonnak a mai napig vannak hívei. Az ember alapvetően társas lény (hogy ez evolúciós vagy isteni hatás, abba most nem mennék bele), és így vannak akik vezetni szeretnék, és vannak akik azt szeretik, ha vezetik őket. Ezen érzések erőssége egyénenként változó (valakiknél hiányzik is).
    Persze ezzel nem azt mondom, hogyha egy streamet nézel, akkor szükséged van vezetésre, de vannak akiknek igen. Egyszerűen szeretnének egy csoporthoz tartozni, kapcsolatot teremteni egy "ismert" emberrel, és így osztozni a "sikerében".
    Emellett ahogy már más is rávilágított: a nálunk szerencsésebb fejlődésű országokban a pár tíz dollár aprópénz, illetve ha valaki pl. a stream nézés közben tanul, vagy akár konkrét kérdésekre kap választ a streamelőtől, akkor ezt honorálja, és nem csak akkor fizet egy szolgáltatásért, ha erre rá van szorítva.

    [ Szerkesztve ]

    Dive ever, work never.

Új hozzászólás Aktív témák