Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Assdak #27431 üzenetére

    Ha kényelmes aratás kell, akkor a harang buildre kellene alap +50DPS szerintem minimum. Azzal már a "keményebb" fehér mobok is meghalnának 1 csapásra. 1 hit nem lesz mással sehogy. Bár ha van 400k unbuffed, akkor már lehet lazán haladós bármelyik builddel a monk és a barbi is.

    Barbin egy leach item kellhet. Ha fegyveren szerzek, akkor bukok 100, vagy 250 erőt, de övön nyerek AS és chd-t. Kb ugyanott lennék. Esetleg az armort cserélhetném. Azzal sok life és a setbónusz meglenne + mehet egy jobb ice climbers. A Tyrael viszont ad +15% damot démonokra. A mostaninál erősebb itemek már irreálisan drágák. Azt hiszem a 250k induló DPS-es barbim olyan 430-620k DPS-ig tud felfejlódni skillektől függően. Az már elég jó, de azért nem kés a vajon tipus. Mp7-8-ig vicces buildben szerintem mehet akár only forgószél a sprint után módszerrel is. Persze a hammerral odacsapós módszer gyorsabban öl. MP 4-6-ra csak eliteket kellene ütnöm a mostani sebzésem mellett. A többit elfújja a szél. :C

    (#27432) Gyick
    Playclav: 29-30 perc videó kb 8,5-9 GB. 10 percnyi kerekítve 3 giga. EZ picit jobb azért. Tömörítve/konvertálva 1,5 giga lett a 29,5 percnyi videó.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Vismajor01

    addikt

    válasz Assdak #27431 üzenetére

    Nah mivel mikro is videóval támasztotta alá az érveit a monk mellett, gondoltam én is rekordolom ahogy nyomok egy szimpla runt :)
    Ez a barbár max ha 500 millt kóstál, 3-4 billból olyat lehet építeni, hogy ihajj csuhajj.
    A1 mp10 solo rend+ww+hota barb hybrid

    Persze effektívebb lenne, ha választanék: Vagy csak elit, vagy csak mobok. Keverve nem annyira hatékony, de mivel mikro is ölte mindkettőt, gondoltam így fair. :)

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák