Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kornel76

    aktív tag

    válasz Gorneck #16638 üzenetére

    Japp , most is lehet óccón venni jó fegyvert, pl. tegnap épphogy outbideltek egy 1279 DPS +soc +life on hit axe-on és az én bidem volt a nyerő 20,+1 golddal a licit vége előtt 3 p-ig. (közben elmentem fürdetni a kisfiamat és erre nem rám licitáltak? :((( ), nem tudom, h craftolt volt-e de kb lesz@rom mert a sebzésemen dobott volna nem keveset. Tehát van most is minőségi fegyver jó áron, csak vadászni kell rá és szerencse kell a bidnél. Azt pedig ha valaki meg kitesz 300-400m-ért vagy akár 1.5 milliárdért vmit és ott rohad az ah-ban megint csak le sem sz@rom mert nekem attól nem lesz több vagy kevesebb, úgysem nézegetem a csilliárd trillárd goldos übertáp életszívó,kritikusan sebző,likas,primal statos itemeket mert írigy vagyok és nem csorgatom a nyálam .

    DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

  • Sárpac

    nagyúr

    válasz Gorneck #16638 üzenetére

    Jujj nekem csak annyit írtam te is vásároltál az is azért volt, mert ha megnézed nekem is van csak axe! :) Nem kell mögé látni semmit egyébként jól tetted! Elvenni nem vehetik el tőled, max egy hét még és 5M-et sem fog érni!
    Dió chatben naponta kapok dupról vagy craftról infót, pl. a fegyverek nekem fel sem tűntek, ezt is mástól halottam, csak a gatyákról írtam itt a fórumban, később másik srác írt, hogy már a kesztyűket is dupolják és töredék áron pakolnak ki űber statos kezeseket! Aztán jöttek a fegyók, majd tegnap már az innas cuccokról is kaptam infót!

    [ Szerkesztve ]

    Alapfesz alatt a maximumon túl!

Új hozzászólás Aktív témák