Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sárpac

    nagyúr

    válasz SLYM #13749 üzenetére

    Ez mind igaz, de ahhoz, hogy el tudj indulni, mindenképpen kell, hogy essen egy két jobb eladható item. Különben miből AH-znál? :) Amúgy meg nem is ez a kérdés, hanem pl. az, hogy hogy lehet olyan, hogy egy kör alatt 3 bulga esik és csak az? A random pontosan az RMA miatt van manipulálva, amikor áll(befagy besz@rik) és nem érhető el, na akkor dobja csak igazán a legendeket set itemeket, vajon miért? :)

    Alapfesz alatt a maximumon túl!

  • Gyuri27

    félisten

    válasz SLYM #13749 üzenetére

    A személyeskedésen és a fail okfejtésen kivül. Ez a hsz arra volt jó, hogy fényezd magad.
    Köszönjük emese. :K

    Amúgy a játékban a gold nem a farmolásból van. Hiszen nem is lehet. Ugyanis 400-500 óra alatt a földröl nem szedsz össze 100 misit. Mégis honnan van a gold, miért ilyen drága minden (viszonyitva ahhaoz, hogy mennyit lehet felvenni a földröl)?
    A dolog egyszerű. Sokan nem kevés valós pénzt toltak bele. Tisztán látszott mikor indult a rmha.
    Mikor ipari méreteket öltött a bot által gold farmolás a cuccok ára mintegy 10x-re emelkedett.

    Amúgy az ah-hoz nem kell atomfizikusnak lenne. Persze némi tájékozottság nem árt.
    Az ah-hoz ami kell az az idő. Rengeteg idő.

    Amd - Radeon - Ryzen

  • Kobe

    veterán

    válasz SLYM #13749 üzenetére

    AH cápázáshoz nem biztos hogy van kedve, de leginkább ideje az embernek, főleg ha mondjuk dolgozik. Az más kérdés, hogy próbáltam, de olyan volatilis az egész AH, hogy szerintem arra sem lehet tartósan építeni. csak egy példa: vettem egy manticoret, 3 milláért, magas dps + 1 socket, semmi extra. 3M ért vettem buyouttal, visszaraktam, 2-ért nem vitték el hetekig, dühömben visszaraktam 6ért, mpercek alatt elment....szerintem ami ennyire kiszámíthatatlan, abból stabilan nem fogsz tudni aranyat kivenni, hacsak nem brutál nyomott árakon adod, csak hogy elmenjen. A pár száz ezres cuccokat megforgatni nekem nincs időm, így ami csak milla alatt adható el, az kapásból vendor.
    Az ok, hogy a nem túl jó itemeket már nem lehet elpasszolni, de az hogy az anno 20 misiért vett dexes, lifesteales, majdnem maxos CHD-AS-es manticoreomat 3-5M-ért sem viszik el, az vicc, pedig még most is jó rollnak számít....

    én nem sírtam, csak leírtam, hogy én is, és ismerőseim is ugyanannyit fizettünk a játékért, sőt szerintem kicsivel többet mert volt 1-2 itemem amit RMAH ból szereztem be, ellenben már baromira cseszi a csőröm az a fajta bugos kiegyensúlyozatlanság, amit mindenki csak "random"nak nevez. Szögezzük le, én nem feltétlen akarok AHzni, sokkal jobban örülnék ha az a feeling lenne újra, mint az elején amikor csapatban mentünk és egymás közt cserélgettük a cuccokat. Nekem már pl elég lenne, ha a saját karakterem számára találnék havonta 1 db használható cuccot.

    Az hogy emnyni arany van a játékban, azt meg szerintem teljesen egyértelmű, hogy a botterek tudnák a legjobban megmondani :)

    persil: muszáj manipulálniuk, vagy legalábbis limitálniuk a dropot, máskülönben gallyra menne az RMAH, ha tisztán "random" lenne. Szerintem meg az uncsi, hogy van aki elhiszi, hogy tisztán random :) Nem azt mondom hogy az itemek típusába belenyúlnak, de szerintem van valami limit, amikor sokan játszanak (7vége pl) akkor visszaveszik, hogy inkább az AH ban keresse meg a cuccát az ember. De pl a patch utáni rendszeres legend-eső is gondolom "random" volt. Ha folyamat ugyanolyan ütemben dobná a szarokat, egy átlagos 7vége alatt bedőlne az RMAH kb. Nyílván blizz sem hülye hogy kivágja maga alatt a fát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák