Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Pszicho #114556 üzenetére

    a set-eket rühellem én is: általában kinézek mindig egy könnyebbet az adott osztálynak, idővel összejön hozzá minden cucc és akkor gyorsan letudom...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • reelc

    veterán

    válasz Pszicho #114556 üzenetére

    "picit a gear gyűjtögetés és az arcoskodás"
    ?
    Szerintem nincs ebben a műfajban más játék, amiben könnyebb lenne gearelni.
    Amint van egy farmolós karid, hamar összejön az adott classhoz egyedül is. Nem az jelenti a kihívást, hogy meglegyen a cuccod, hanem hogy megfelelő minőségben és statokkal legyen meg. Pl. GR100-ra nem kell perfekt cucc. :)

    Nem tudom, hová irkálsz, hogy kell segítség a set dungeonnal, de az a helyzet, hogy az emberek nagyrésze nem szereti. Általában megcsinálja azt az egyet ami kell szezonban és kész. Kb. mindenre van community, ott próbáltad?
    Ráadásul az emberek jelentős része szezonban játszik.

    #114558 Pszicho: a set dungeont mindegy, hogy NSben vagy szezonban teljesíted.
    Így a helyhiánnyal is lehetne játszani.
    "Egyébként lehetetlen hogy mind a 7 karakterhez meglegyen minden set+legendaryk+amiket az ember használ itemek+gemek és még helyhiány se legyen."
    Ezt szerintem elkönyvelhetjük műfaji sajátosságnak.
    A játék előző része nagyon helyhiányos volt.
    Más játékokban főleg raktárkarikkal lehet sokat alakítani a dolgon. Ez itt is adott.
    A játékban van egy olyan dolog, hogy ha teljesíted a feladatokat szezonban, akkor kapsz 1 stash helyet. Ezt 4 szezonban játszhatod el.
    De úgy rémlik te elzárkóztál ettől, mert nem akarsz annyit játszani vele. Inkább fizettél a Nekroért a + hely miatt.
    Pedig hónapokig tart 1 szezon. Ha csak 1 karit indítanál, és bekerítenéd a stash tabot, sokkal előrébb lennél. Hamar megvan, és feladat teljesítés közben az első karid részletekben egy ingyen szetet is kap.

    A Succubus pont olyan vacaknak tűnik ránézésre, mint az elődje. Nem játszottam vele, de értékelések és videók alapján elég semminek tűnik.

    Set dungeon: nincs negatív hatása. Az adott dungeont bukod el. Próbálhatod újra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák