Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Daelion #109525 üzenetére

    Az illető baja, ha beszűkült, így nem is lesz normális beszélgetés a témáról.
    Tudod, nem egyszer felmerült bennem, hogy akik a mai napig a Diablo 2-őt istenítik, azok nagyrésze mikor játszott utoljára vele, és mennyit? Képes-e PlugY nélkül tolni, vagy csak azzal, vagy bármilyen moddal? Mennyire szépíti meg a nosztalgia? Mennyire próbálkoztak más játékokkal mellette?
    Ismerek olyat, akinek a mai napig a legjobb, PlugYval fent van sok éve a gépén, bár nem tudom, mennyire játszik vele. De azt tudom, hogy a végtelen tárhely nélkül nem játszott volna annyit. Semmi sem ért fel nála a D2-höz. Semmi.
    Anno nem folyamatos játékkal, pár év alatt szólóban eljutottam az utolsó nehézségre. Ott kiderült, hogy csúnyán félrefejlesztettem a karim. Akkoriban sokszor volt, hogy nem volt net előfizetésem, szóval buildet se tudtam nézni, és később jött a skillpontot visszavonhatóvá tévő patch is. Szóval megutáltam.
    1-2 éve néztem videókat róla, és láttam mennyire lélektelen ez a játék. A teleportos kari igen hatékony farmolós, szemmel alig bírtam követni a videót. Nem tetszik, hogy annyi az endgame, hogy pár főboss + pár hely farmolása és kb. ennyi. + Über. Kegyetlen rossz droprate. Örülök, hogy ez így kimaradt.
    Igen, annak idején szerettem a D2-őt, de a hibáit is láttam, és képes voltam letenni, ugrottam más játékra ami viszont megtetszett, és abba szerintem jóval több időt is nyomtam bele.
    Azóta sok év eltelt, sokminden volt a műfajban, és a D2 számomra marad a múlt. A szememben rosszul öregedett. De letett olyat az asztalra, ami sokáig mérvadó volt.

    Grat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák