Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz SQX_Barto #109462 üzenetére

    Friend list nálam is meg van kattanva.

    Egyik tag is rám írt,hogy nem e tudom boostolni de mondom hogy HC-ba játszom most azt csodálkozott mert azt mondja nem jelezte ki neki a játék.

    +Másik:

    Egyenlőre még vizsgálódom de valami nagyon nincs rendbe nálam a játékkal kb 2-3 Season óta csak most kezd már tényleg zavarni.
    Bizonyos GR mapokon akkora akadásaim vannak,hogy az már veszélyes és nincs kedvem ez miatt feküdni. :(((

    Arreat Crater mapkon pl pár másodpercenként vagy 1 akadás mintha darabosan menne a kari de van még pár másik map is ami csinálja.
    Több karival is néztem és ugyan ez,tehát nem a WW csinálja.

    Gépen semmi mással sincs baj,D3 se csinálta ezt és azt hiszem S17-be kezdte amikor WD-t játszottam.
    Most újra raktam egész játékot hátha ott volt valami.

  • reelc

    veterán

    válasz SQX_Barto #109462 üzenetére

    Nálam most 18 óra 42.
    DH-val. Ment volna hamarabb, de gondok vannak a gépemmel, jópár GR-t buktam, meg bountyt is fagyás vagy app crash miatt. A játékot újraraktam 1 hete, de a rendszert kellene.
    P578, nincs szükségem több riftre, GR-re, bountyra, ez már nemigen fog nőni. :)
    Hacsak majd a Set Dungeonhoz nem kell majd követ rángatnom 25-re. Ezt meglátom majd, melyiket csinálom: Naty vagy Mara.
    Az 1-70 jelentős részét és 3 kör bountyt publikban csináltam, minden mást szólóban.

    Ami hátra van: a Set Dungeon, majd az egyik gemet felhasználva augmentálás, illetve egy reforge és vége is van. Azért nem akkor írtam amikor végeztem, mert nem tudom mikor jutok oda, nincs kedvem játszani tovább.

    Határozottan jó, hogy a LoN-os gemet előrébb sorolták.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák