Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    veterán

    válasz Anulu79 #105938 üzenetére

    Ahogy korábban is írtam, lépj be egy klánba vagy communitybe.
    Így is lehet ismerősöket összeszedni, vagy innen a fórumról akár.

    Egy akkora P szint mögött rengeteg játék van. Sokezer óra. Évek munkája.
    Én új játékosként szépen végigpróbálnám a karikat/buildeket, hogy mi tetszik. Szezononként akár többet is lehet. Így is jön majd Paragon.
    Sokan csinálják úgy, hogy először csinálnak egy farmolós karit (mondjuk DH-t), és azzal csinálnak mindent, ha kiépült. Utána csinálnak egy második karit supportnak - erre költik a BS-t Kadalánál és rengeteg nyersanyagot így viszonylag rövid idő alatt elkészülhet a support, amivel mehet a party.

    Remek cél mondjuk az adott kari összes cuccát bekeríteni szezonban, és be is kockázni amit lehet. Ez majd átmegy NSbe szezon végén. Így utána kompletten felszerelt és teljesen kockázott karid lesz. Még jó, ha mondjuk van Paragon célod is szezonra, kitartást ad. :) Jelenleg akár P1000-et is össze lehet szedni szólóban kényelmesen úgy, hogy nem is játszol mindennap. Partyzva többet. Ez már tényleg időtől/elhivatottságtól függ.

    Partyk vannak alacsonyabb szinten is, és mivel megint egy erősítő patch jön, kicsit fentebb tolódik minden határ. A szólóé, a fun partyké (mindenki azzal megy amivel akar), és a teljesítmény orientáltaké is.

    Játékidőtől függően mondjuk 1 év alatt (lehet sok) kiismered az egészet, meglátod milyen kari/build ami tetszik és mi az ami nem, és utána haladhatsz célirányosan. :)
    Én legalábbis valahogy így csinálnám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák