Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pöttön

    őstag

    válasz szupermacs #103295 üzenetére

    Ki játszana egy D2HD-val?

    Én szívesen nosztalgiáznék vele. :)
    Annak ellenére, hogy szerintem (is) a 3 mára már egyértelműen jobb, főleg ha tényleg jön még egy Druid kaszt is. :)

    A sport a legjobb kikapcsolódás...

  • reelc

    veterán

    válasz szupermacs #103295 üzenetére

    Persze, nem sokan tolnak egy 17,5 éves játékot, aminek a folytatása is már mindjárt 6 éves. :)
    De rengeteg csalódott ember van, aki a D3-at abbahagyta (nem magánéleti dolgokra gondolok, hanem mert nem azt kapta a játéktól amit várt), nem tetszik nekik, hogy nem a D2 által kitaposott úton jár a játék (fejlődési rendszer, grafika, stb.). Nem tartja fenn a játék az érdeklődést - sok indok lehet.
    Szerintem sokan megvennék a D2HD-t, persze az már más kérdés, mennyire fogná meg az embereket - akár a régi, akár az új játékosokat? Sok minőségi játék jött ki a műfajból az elmúlt években, a D nem egyeduralkodó, mint régen.
    Ugyanúgy az SC1 Remakeről sincs infó, mennyien zizzentek rá.

    (#103302) szupermacs: Azt ne feledd, hogy a moddolt verzióval nemigen tudnál a Bneten multizni, a remakevel igen - persze mod nélkül, de ha a felsorolt dolgokat megcsinálnák benne, nem is kellenének.

    "Ezek olyan dolgok, amikért én csak akkor adnék ki pénzt, ha érdemben javítanák a szervereket és nem egy szeró lenne az eredeti játékkal, mert az egy vicc, amilyen állapotban vannak."
    Biztos ölnének bele, de újra leírom, egy 17,5 éves játék szerverével nem vagy elégedett. Én elhiszem neked, hogy hulladék, de miért foglalkoznának komolyan vele, amikor az emberek már a D3-at vagy a konkurenciáit nyomják sok-sok éve? Ráadásul jön a D2HD nyilván arra koncentrálnak, nem a mostanira.
    Igazából semmiről sincs adat, arról sem, hogy a Nekro tudott-e jelentős mennyiségben visszacsábítani embereket a D3-hoz, stb.

    A D2-őt mindig egyedül nyomtam (eredteti példány volt), nem szerettem a multis dolgokat. Nem tudom milyen volt a multija, és mikortól nem jó.
    De egyre inkább azt érzem, hogy bármilyen Diablot is hozzanak ki a közeljövőben, engem már nem érdekel.

    Amúgy az utolsó aktív ismerősöm is mostanában adja fel a D3-at. P2500+, nemzetközi klán, magas GReket nyomott rengeteget, de már ő is elunta. Ha jól tudom a kezdetektől nyomta, előtte meg sok évig D2 multit játszott.

    Én remélem, hogy a D2HD jó lesz, és azt is, hogy a D3-at értelmes módon életben tartják még egy ideg. Azért még sok ember szórakozása, hát szórakozzanak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák