Hirdetés

Aktív témák

  • -NRGyP-

    tag

    Sziasztok!

    Előre elnézést mindenkitől, nem vagyok nagy fórumozó. Tudom, biztos találok választ, ha visszaolvasnék, és még az is lehet, hogy nem ez a megfelelő topik, de egy kicsit kétségbe vagyok esve, ezért a segítségeteket szeretném kérni. Ma megjött a Dibalo III amit rendeltem. Itt van az eredeti doboz, a lemez minden. Feltelepítettem, csináltam battle.net account-ot, de folyton valami regisztrációs hibát ír, és nem találom a megoldást. Elvileg ha jól értem, a battle.net accountomhoz (amit meg is csináltam, megjött az email stb, elvileg rendben működik) hozzá kéne adnom a diablo III-at, amit egy "game key" megadásával tudnék megtenni. DE ÉN EZT NEM TALÁLOM SEHOL!!??. Átnéztem a dobozt a DVD-t, a kis füzetet mindent, de nem lelem. Kérlek ha valaki tud segítsen. Mint kiderülhetett, nem vagyok egy túl tapasztalt "gamer", a Half-Life 2 mellett ez a második eredeti játékom (nem, nem szoktam letölteni, egyszerűen nem szoktam játszani), és most nem boldogulok, Kerestem mindenfélét a gúglin, de nem találtam semmit. Remélem nem zavartam, ha valaki tud pls help.

    Előre is köszi

Aktív témák