Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz prannk #381 üzenetére

    Hát igazából nem, de teljesen át sem tudtam olvasni még a cuccot amit küldtél (a rar-t). Vannak benne érdekes dolgok az mondjuk tény, de pl. azt, hogy reggel törvényszerűen magasabb lenne azt abszolúte nem tudom megerősíteni - meg egy pár más dolgot sem. Na mindegy, azért még tanulmányozom, köszi mindenképpen!

    Most március óta totál életmódváltás csinálok, elkezdtem megint sportolni. A Lantusomat 20%-al vettem vissza, az Apidrát, azaz a gyorsat meg nemistudom mennyivel, de brutálisan. Ami hihetetlen, hogy (sajnos fel kell tolnom) felmegyek 15-ös cukor fölé (egy étkezésnél kihagyom az inzulint teljesen) és a futás végére már 10 alatt van, estére meg még rá kell innom, mert leesne. Sajnos viszont így most nekem nagyon sokszor leesik, mert még szenvedek vele. Szóval most egy kicsit ingadoztatom, de nem ez a fő cél.

    Nekem ugye az egész úgy jött ki, hogy triatlonoztam plusz nem is mértem aztán jött a meló, sport abbahagy és jött ez az orvosi vizsgálat, ahol nagyon hamar kiderült. Magyarul tuti bennem volt, csak nem is tudtam róla és a sport miatt meg nem lett gáz. Így most futok 2 naponta és 1x úszom a héten, ez volt a legcélszerűbb döntés. Ahogy írtam az értékeim makulátlanok így 10 év után, csak rájöttem, hogy kéne még vagy 40 tünetmentes év, azért kezdtem el megint. Ja és fogytam már 4 kilót. :)

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák