Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • *Ropi*

    félisten

    válasz [Prolixus] #1301 üzenetére

    Köszönöm a részletes választ!

    Párom szerint úgy nézek ki mint egy pálcikaember gesztenye hassal. :D Korábban <80 kiló voltam a 193 magasságomhoz, utána voltam 120 fölött is, aztán 10 éven keresztül megint <90, utána 1 évre felugrottam 110-ig, majd mostanában 100 körül (nyáron végig 98, most feljött pár kiló és ~104). Közben végig csak a hasam volt nagy (meg az arcom :D), az egyéb testrészeim nem számottevőek (egyébként vastag csontozatú vagyok). Ami a változó tényező az étkezésben az az, hogy hét közben tudok fogyózni (alapból 160 grammos CH diétán vagyok, de ha tudom leviszem 140-150-re), viszont munka közben impulzusszerű a terhelés és olyankor mindig kicsivel többet eszek mint kellene, hogy ne essen be a cukrom, mert az abban az esetben kritikus lenne. Így amit hét közben lefaragok az a hétvégéken visszajön és úgy tűnik ez a plusz a biológiám miatt rajtam is marad...Talán az emésztőrendszerem gyorsításával lehetne valamit elérni, mert ahogy számolgattam most 10-12 óra az átfutási idő nálam.

    A gyúrósokkal csak hecceltelek, egyébként igazad van (gimis koromban én is gyúrtam a "placebo hatás" miatt - bár valamit tényleg érhetett, mert izmosabb ugyan nem lettem tőle de lefogytam 80 kiló alá.). :D

    Weboldalam: http://karpatisandor.hu

Új hozzászólás Aktív témák