Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VirDan

    aktív tag

    válasz l.skywalker #4105 üzenetére

    Ma csodák csodájára kipróbáltam ezt a játék(os) keresőt.
    Teljesen random klántagokkal voltam sima calus raiden. Elgagyogtam nekik hogy nem beszélem teljesen "ínglist", viszont tudom hogy mit kell csinálni. Mondták is hogy nem probléma.
    Nagyon szépen ment, közben hallgattam őket miről is dumál(hat)nak.
    Végén volt 2-3 player aki kicsit belekavarodott mikor mit hogyan. Negyedjére levittük az életét annyira, hogy kb 10mm volt neki. Na ok, még egy kör aztán faja minden.
    Kiteleportálunk a dimenzióba, és mondtam azoknak akik velem voltak, hogy a psionokat keresztbe szedjék le mert nem mindig látok rá a felőlem lévőre.
    A túlsó player mégsem figyelt. Alámhugyozta a void láváját, én meg szépen elrepültem :C
    Akkor gondolom elege lett az egyiknek, aztán kilépett. És szépen ment mindenki utána.
    Mindezeket leszámítva jó volt :)

    [ Szerkesztve ]

    The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz l.skywalker #4105 üzenetére

    D2-ben nem (Mivel elég jo kis magyar közösséget ismerek) de más játékokban én is elég sokszor találkozom ezzel.

    Amikor teljesen más időzónában éltem, igen jó kis kanadai társasággal ismerkedtem meg így, akikkel több játékot is toltunk.

    Itt viszont (D1,D2) talán az lett volna a legjobb ha a RAID-eknek van egy 3 fős alap és mondjuk egy 2 csapatos (6 fős) Heroic/Prestige/akármi módja, ahol persze a a reward is jobb.

    Való igaz, a mathcmaking sem tökéletes megoldás, de legalább valami!
    A 2 altom 348 körül van most, gondoltam megcsinálom a Heroic Strike Milestone-t ... volt vérizzadás, de jókat játszottam idegenekkel ... Nem értem ez miért nincs nightFall-hoz pl. (Radiet nem is mondva...)

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák