Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szarvasbogár

    aktív tag

    Sziasztok! Játszik ezzel még valaki? Én pénteken szereztem be és nagy elánnal ültem neki:) előtte kicsit tájékozódtam, hogy mire számíthatok.. Hatalmas meglepetés volt! Nagyon beszippantott minden egyes mozzanata és szó szerint nem bírtam lerakni:) barbárral indultam aztán az óriás lovagnál kénytelen voltam az első mágiát megtanulni, fel a lépcsőre és az oszlop mögül aljasba 20-30 lövés:D flame lurker volt még egy jó nagy cucli őt részben soul arrow részben tüzes lándzsával tudtam megfektetni. Odadtam a kovácsnak amit nem értettem aztán rájöttem mire is jó:) tegnap estére jutottam el a végső bosshoz ott olvastam egy olyat, hogy mögé lehet settenkedni és meg lehet szórni gondoltam kipróbálom (úgyis szinte végig rajtam volt a thief ring ami szerintem a legjobb gyűrű) piroskákat sokat szivattam a méregfelhővel meg nem is volt más erős varázslatom így poénból megnézem mi lesz. 40 perc(!!) alatt belefulladt:DDD ma indul a következő menet! Mindenkinek csak ajánlani tudom mert kevés az ennyire lebilincselő és hangulatos játék!!

Új hozzászólás Aktív témák