Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taposzeb

    csendes tag

    Üdv!

    Tegnap érkezett meg hozzám a témában említett monitor, melyről elég jókat olvastam a neten, és mivel a gsync-re is rá lehet venni, így rendeltem egyet. Már 8 éve egy Benq gl2240-et használtam és sajnos elkövettem azt a hibát, hogy egymás mellé helyezve bekapcsoltam őket. A Dell-nek se feketéje se fehére. A Fehér legnagyobb jóindulattal is melegfehérnek mondható, a fekete meg gyakorlatilag szürke. Kipróbáltam az összes gyári beállítást, és egyetlen olyan mód van, a cool "preset" ami mellett, ha maxra veszem a kontrasztot és minimumra a brightnesst, akkor majdnem kapok olyan, már fehérnek mondható alapot, mint amit a benq standard beállítása ad. A többi szín látszólag rendben van ezek mellett a beállítások mellett, egyébként azok is fakóbbak, de ez kevésbé zavaró. Nem tudom számít-e de jelenleg hdmi kábellel van összekötve a géppel a dell, a benq pedig dvi-d-vel. (már rendeltem DP kábelt)

    Kérdésem az, hogy ez normális-e, ilyenek az új TN panelek, vagy valami probléma van ezzel a konkrét darabbal?

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák