Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feherfy

    tag

    Üdv.

    7559-es gépen csak 1 db jack aljzat található. Headset-et szeretnék használni, amelynek nyílván 2 jack dugója van, ezért vettem is egy adaptert.
    Ezzel a headsetet a géphez csatlakoztatva, majd Dell Audioban beállítva (headset mikrofonnal), elég kétségesen működik:
    1. Először csak a jobb oldali hangszóró szólt, majd a kábelt kicsit mozgatva rájöttem, hogy egy pár milimétert kijjebb kell húznom a jack-et, hogy a bal oldali is elkezdjen szólni.
    2. A mikrofont abszolút nem tudom működésre bírni. A windows audio-ban rögzítőeszközök között továbbra is csak egy eszköz található (Realtek High Definiton Audio - gondolom a beépített mikrofon). Viszont a bemeneti hangot visszahallgatva (Teamspeakben vagy Steamben) csak hangos furcsa - lüktető statikust zajt, és gerjedést hallani.

    A headset eddig másik géppel jó volt, viszont ezzel a kombinált jack csatlakozóval csak szenvedek. Találkozott-e már valaki ilyen problémával? Mi lehet a megoldás? :F

  • Feherfy

    tag

    Sziasztok!

    Párom nemrég vett egy Dell Inspiron 15 3567 notebookot. A specifikációtól nem várt sokat (nem is lényeg), de mintha még azt sem nyújtaná. Az oprendszer bootja, vagy csak egy program (word, excel) elindítása is irreálisan sok időbe (percekbe) telik. Direkt nincs rajta semmilyen felesleges program, plugin, stb.
    Lefuttattam nála a Sentinel-t, kitűnő állapotúnak véli a HDD-t. Esetleg milyen problémára gyanakodjak, vagy szerintetek ez a normális teljesítmény?

Új hozzászólás Aktív témák