Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz amol #6251 üzenetére

    szerintem nem kell tőleg félni :) igazából egy igazán bosszantó dolog van benne, amire még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet megkerülni, hogy bár rendszergazda vagyok, mégsem tudom törölni vagy módosítani a rendszerfájlokat...
    szerintem nem olyan vészes az akksiidő. én inkább azt tartom furának, akinek elmegy 5-6 órákat, nem tudom hogy csinálják :) mondjuk nem mintha olyan rengeteget használnám akksiról (lehet, hogy pont azért ilyen gyenge, mert nem érte el még a töltési ciklusokkal a maximális kapacitását).

    márpedig a fülhallgató mindenképp kell, ha élvezhető hangot akarsz kicsikarni belőle. és most nem az ilyen windows-os ding-dong hangokra gondolok. ma egy pár percig hallgattam róla zenét, és azt kell mondjam, hogy ugyan szoros versenyben, de azért a nagypapám Sokol rádiója lenyomja a D630-at :)

    amúgy rájöttem, hogy megbocsájtok bármit ennek a gépnek, mert egyszerűen SZÉP :C

    más: pcmcia és exresscard slotba pontosan milyen kiegészítőket lehet tenni? (hangkártya, tunerkártya, wifi az világos, de ezeken kívül még?) ha lehet ne wikipédiás linket adjatok :D

Új hozzászólás Aktív témák