Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ákinard

    aktív tag

    válasz szabonagyur #41826 üzenetére

    Igen, megkérdeztem, mondták, hogy erre nem az NBD-s jár, így nem jönnek helybe érte ha elromlik, hanem nekem kell elvinnek egy hivatalos Dell márkaszervízbe. Egy szóval nem említették (igen ez az eladó hibája) hogy csak egy meghatározott helyre mehet, de ami nagyobb baj a Dell részéről, hogy a terméken sem jelzi semmi...

    A valószínűleg olcsóbb volt sem talált, drágább volt itt mint máshol, itt viszont volt raktáron, más boltokban csak hümmögtek, hogy majd talán lesz, de az sem biztos...Aztán máshol már nem is lett belőle.

    Remélem most már a kommentekből nem az én figyelmetlenségem jön le, úgy gondolom a sztereotíp egységsugarú bemegy és amit meglát megvesz vásárlónál körültekintőbben jártam el.
    Főképp azért, mert műszaki cikket soha nem volt szokásom hirtelen felindulásból csak úgy boltba beesve megvenni...

    Nektek ez a véleményetek, elfogadom, nekem meg az a véleményem, hogy a dell renoméját csorbítja ha ilyen variációknak teret enged a "forgalmazó ezt kérte én ezt adom neki" elv miatt. Ez pedig az én véleményem, kerem tiszteletben tartani. :)

    Amúgy ha mar szürkeimport is téma: vettem egy Samsung tv-t, raadásul úgy, hogy (pont a szürkeimporttól tartva) előtte felhívtam a samut, hogy honnan tudhatom tutibiztosra,nhogy rendes magyar tv. Elmondták abból,mhogy rá van írva a dobozra a magyar forgalmazó, hologramos magyar garijegy van mellé stb stb. Megvettem. Amikor regisztráltam volna kiderült, hogy hát bizony a felsorolt jelek megléte ellenére is szürkeimportos. A samu bekérte a fotókat, és sűrűn elnézést kértek, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hoztak, pedig úgy cselekedtem, ahogy ők mondtak. Egyéb kártalanításra nem volt szükség, a bolt első szóra visszavette, elismerve,nhogy közékeveredett szlovákiai tv is. Aztán hogy ez merő véletlen-e.vagy véletlen szándékosság, a fene sem tudja. Ezen a történeten is érdemes elgondolkodni.

Új hozzászólás Aktív témák