Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shifty01

    tag

    válasz kistewe #38323 üzenetére

    False advertising

    Igazábol azért nem érdekel, mert külső billentyűzettel használom(ami világít) és külső monitor + egér.
    Nem a billentyűzet miatt vettem volna amugy se ezért nem érdekelt különösebben. Viszont tudom, hogy megszivták volna de nem akartam a herce hurcát biroság stb. Amig az ügy lenem megy addig persze én laptop nélkül maradok szoval ezért nem érdekel annyira.
    Örültem h megjött mert régebbi laptopom akkor mondta be az unalmast és nem igazán lehetett már használni. Ezért lecseréltem.
    Gép nélkül maradtam volna akkor elég nagy bajban lettem volna. Szoval fontosabb dolgom is volt mint azon problémázni h világit-e v sem. Az meg +1 ok volt h ugyis külsőként használom. Viszont az tény, hogy eladásnál adott volna hozzá értékben, de hát ez már csak ilyen.
    Viszont szerintem 1 panellal átbaszni valaki még akkor is nagyobb pofátlanság, hogy ips-el reklámozzák és kap 1 "majdnem" olyat. HAHAHAHAAHA Jó vicc
    Ez az értékéből levon nem keveset. Kifizettetik a felárat de odaadni azt amit igértek az már büdös nekik.
    Azért valljuk be 1 IPS azért mégis csak 1 IPS ami hozzáad pár tizeret 10-et 20at biztosan. Kijelző mérettől és felbontástól függően. Ha valaki meghallja h IPS panel azonnal arra gondol h milyen szép lesz az és máris vonzóbb mint 1 más panellal szerelt.
    Ez a csilli villi billentyűzet meg semmivel nem jobb csak este.
    Bár én ikább annak a hive vagyok, hogy inkább folyjon ki a szemem mert olyan szép minthogy azzal foglalkozzak, hogy milyen billentyűt ütök le. (képletesen értem a szemes dolgot :DD )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák