Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezdő

    senior tag

    válasz Tothgera30 #35430 üzenetére

    7537-ről csak jót olvastam, feltételeztem, hogy hozza az EliteBook 850 G1 szintjét. Azonos árban voltak cserébe az Inspiron i7 + Nvidia GT750m.
    Tudom hogy a konfig nem minden, tudom hogy az üzleti gépeket mennyit tesztelik, de azt is tudom, hogy 3+1 év garanciával vettem a gépet, valamint hiszek a Dellben, hogy az otthoni gépeik egyik csúcsát jelentő változatot se félvállról kezelik.

    Amúgy anyagminőségben tényleg hibátlan, tökéletes gép.

    A driver hibákat lassan kinövi. (pl. Intel honlapjáról a legfrissebb VGA driverrel már nem marad fekete a képernyő ébresztéskor)

    2 zavaró dolog maradt:

    1. Nem telepíthetem csak úgy simán újra a rendszert (ez elméletileg mindegyik Win8 Dellre igaz)
    2. A szóközzel valami nem oké, mindkét szélén ujjnyi szélességben nem érzékeli a leütést. Valószínűleg ez egyedi hiba, addig megpróbálom nagyjából közében ütni, majd amint legközelebb Pesten lesz dolgom cseréltetem ezt a részét.

    Amúgy a gép hűtése is kiváló, nem vagyok nagy játékos, de tegnap 2 óra Max Payne 3 (FullHD-ban, minden maxon) alatt nem ment 69-70 fok fölé egyik komponense se!

Új hozzászólás Aktív témák