Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hothead

    csendes tag

    válasz tkazmer #1417 üzenetére

    Ez ugyan olyan átverés mint a dell svájci honlapján, amikor oda kerülsz a noteook link utáni lapon az összes (3) inspiron leírásánál core2duo szerepel mikor a konfig oldalára mész ott már csak coreduo szerepel. A link amit betettél szerintem hívd fel a boltot nyugodtan, és kérdezd meg van-e raktáron a gépből, ha azt mondják hogy van, nézd meg jól, hogy tényleg core2duo-e a proci, vagy ringasd magad bele abba a tudatba hogy az. Aztán mikor elakarod adni majd meglepődsz. Na mindegy, egyébként mikor el akarod majd adni, gondolom nem a köv 3 évben lesz, akkor már régen túl lesz ezen a technológián (coer2duo) a notebook fejlesztés élvonala, és az amit adnak majd érte, nem lesz olyan óriási különbség, mint amit a ''sima'' coreduo-s gépért adnak. Hacsak nem vagy az a nagy kereskedő típus aki a másikra tudja lőcsölni annyiért a leamortizált gépét, amennyiért újjat lehet venni. Sztem majd oktoberben lesz elérhető, addig még kitartanak a raktárkészletek, és a rendelésből adódó elhúzódások...

    Most néztem az amcsi honlapot az meg tele is van hibával, rég elzavartam volna a lap szerkezstőjét - a proci típusjelölésre és a freki értékekre gondolok -

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák