Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GiGaBiTeX

    csendes tag

    Leírom én is részletesebben az eddig tapasztalt dolgokat, Vespáról már korábban megosztottam a véleményem.

    ADRIA:

    Még mindig ízlik a gyrosuk és a dupla húsos hamburgerük is - külön tetszik, hogy sok és friss zöldséget adnak hozzá télen-nyáron. Egy időben hasábburgonyát adtak a gyroshoz az nem jött be nekem és valószínűleg másnak sem mert visszatértek a "hagyományos" sültkrumplihoz.
    Egyetlen, de óriási hátrány hogy nincs Online rendelés így csak néha veszek tőlük ha egyébként is lenne dolgon arra felé. Online rendelés mindenképp jól jönne.

    Pizza Di Casa:

    Tészta minőségét közepesnek mondanám (száraz leginkább), viszont a Bolognai ragujuk ízlik nekem a legjobban - nincs felesleges zöldség, csak sima darált hús a szószban és nem is zsíros - ha épp nem égetik meg a pizzát...
    60-90 perces kiszállítást garantálnak, ez 1-2 alkalommal volt 40 perc is, de a legtöbbször túl van a 90-en és volt már 100-110 közeli is.

    Fortuna:

    Tölük rendeltem 3 éven keresztül, de a folyton ingadozó minőség miatt kerestem mást.
    Kiszállítás egy óra körüli volt, a feltétek minőségével és a tésztával is megvoltam elégedve, de náluk is mint sok másnál spórolnak a sajttal vagy épp néha égett volt a pizza.

    Don Pedro:

    Nyers tészta, nyers feltétek, nem ajánlom egyszer rendeltem többet soha.

    Don Pepe:

    Ez most a favorit - gyors kiszállítás (44 perc) és számomra tökéletes pizza - jól átsütve, nem tocsog, nem égetett, feltétek minősége is kiváló!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák