Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    Tegnap rendeltünk a Buddha étteremből, gondoltuk kipróbáljuk, hogy milyen.
    Véleményem nem fogalmaznám meg külön, inkább bemásolom, hogy mit írtam nekik ma:

    ,,Tisztelt Buddha Ételbár,

    A tegnapi nap folyamán tett megrendelésünkkel kapcsolatban sajnos több okból sem voltunk megelégedve, sőt csalódottak voltunk.

    A megrendelés során ígért idő helyett jóval lassabban érkezett meg az étel, 1,5 óra volt, ami azért is nehezen érthető, mert nem volt messze az étteremtől a kiszállítási cím és eldugott helyről sem beszélhetünk.

    A megrendelés átvételét követően konstatáltuk csak, hogy a megrendelésben szereplő palacsinta, ami ajándékként járt a meghirdetett akcióban a megrendelés mellé, nem érkezett meg. Ezt sajnos nem vettük észre amikor a futártól átvettük a megrendelést, ugyanis szatyorba becsomagolva, szorosan összekötve vettük át az egészet. Csak miután szétvágtuk a csomagolást, vettük észre, hogy elmaradt a beígért palacsinta.

    Az ételek minőségével sem voltunk teljesen megelégedve. Egy közepes és egy nagy adagot rendeltünk, holott elsőre nehéz volt megállapítani, hogy melyik-melyik, ugyanis a közepes egyáltalán nem volt kisebb, sőt talán még több is volt, mint a nagynak rendelt adag.

    Az erős-savanyú leves állaga nem olyan volt, mint amilyet az étel megkívánt volna, az íze sem emlékeztetett arra, mint amit általában erős-savanyú levesnek hívnak más helyeken. A nagy adagban többek között tojásos rizs volt - a megrendelés szerint, valójában azonban sima rizset kaptunk. Az ételek állaga és íze sem feltétlenül volt olyan, mint amit elvártunk volna. Bár minden feltét csirkés volt, húst csak elvétve találtunk benne, jóval kevesebb volt annál, mint amit a konkurensek adnak. A közepes tálban többek között sült zöldségek voltak, amelyek szinte tocsogtak az olajtól. Amikor rendelésnél ezt a tételt választottuk, ennél egy fokkal egészségesebb ételre számítottunk.

    Ez volt az első alkalom, hogy a Buddha étteremtől rendeltünk, azonban sajnos a lassú szállítás, a ki nem szállított palacsinta és az ételek minősége miatt sajnos valószínűleg következőben nem fogunk élni ezzel a lehetőséggel.

    Üdvözlettel,

    Kovács Ádám"

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák