Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devil-k

    nagyúr

    válasz pohár #90830 üzenetére

    Ha ilyen helyeken akarsz venni informatikai cuccokat, ahhoz csak gratulálni tudok. :D Az a büdös nagy helyzet, hogy Debrecenben nincs olyan informatikai bolt, ami jó árban árulná a termékeket, meg lenne is normális raktárkészlet. Évek óta Pestről rendelek mindent és még postaköltséggel is megéri, mintha Debrecenben vásárolnék.

    A Piac utcán volt egy informatikai bolt kb. 6 hónapig (ami már meg is szűnt persze). Ilyen akció, olyan akció... stb. WD RED HDD-t akartam venni és 5.000 Ft-tal volt drágább úgy, hogy Pestről postaköltséggel megérte rendelni.

    (#90832) copass
    A félreértések elkerülése végett.

    Nem követem minden PH munkásságát. Jim bcs-t személyesen ismerem, az utóbbi 3 gépemet is együtt álmodtuk meg, segített minden lépésben, összepakolásban stb. Ő nem kereskedő, ő szaki. Neki mindegy, hogy honnan veszed meg az alkatrészeket (mennyivel drágábban vagy olcsóbban), neki nem az eladás az érdeke. Én a munkásságát ismerem, ami profi és precíz, amivel 100%i-ig meg vagyok elégedve. Ja és nincs elrugaszkodva a földtől, ami fontos.

    [ Szerkesztve ]

    - mozi bolondéria -

Új hozzászólás Aktív témák