Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sebestyen01

    őstag

    válasz arpeen2 #77911 üzenetére

    Van a freshnapfban 5000ft/3kg os táp is, itt is mint mindenhol háétr a csillagos ég, aki megteheti megveszi, bár én úgy vettem észre az olcsóbbtól is ugyanolyan a kutyaszar :DDD :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Zola007

    veterán

    válasz arpeen2 #77911 üzenetére

    abban nem csak hús van és itt most tekintsünk el a reklám maszlagtól
    a tényleges szuperprémium tápok többféle húst tartalmaznak, némelyik bárány, bölény vagy akár kenguruhúst is, ezenkívül beállított nyomelemek, ízületvédők, tisztított és allergénmentes szénhidrát és rostforrást, beállított vitaminmennyiség.
    Másik dolog, hogy ezekkel a kistestű agyonkeresztezett kutyákkal nem is etethetsz nyers húst, mert hosszú távon nem bírja az emésztőrendszerük.

    1800-at mondjuk én se adnék érte, 1200 körül már jó komplex kajákat kapni

    egyébként elárulom, hogy a számításod kb helyes, 1kg emberi fogyasztásra való komplex, fogyasztásra kész, 4000 kcal/kg energiaértékű kaját tényleg nem kapsz 4000 FT alatt

    Ha tegyük fel csak ez az Orijen táp és mondjuk az Akropolis gyrosa, Pizzadicasa pizzái vagy a McDo big macje közül lehetne kaját választani, gondolkodás nélkül a kutyakaját választanám saját részre mégis napi a futár elmondása szerint napi 80-100 pizzát szállít ki csak ő a Di Casatól és van vagy 10 futárjuk.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák