Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cekkk

    veterán

    válasz csapee #37352 üzenetére

    Akkor ha ilyen ügyes vagy, akkor számold ki mennyi a hirdetett termékek új árának a 30%kal kevesebb értéke és nézd meg mennyiért árulják. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Zola007

    veterán

    válasz csapee #37352 üzenetére

    (#37352) csapee: és nekem honnan kellett volna tudnom hogy ő milyen árkategóriában nézelődik? ;]

    (#37358) cekkk: Igaza van Fenergie-nek , sikerült kiválasztanod pont az a 2 típust, amit szinte reflexből ajánlanak a monitoros topikban.
    A fórumokon ajánlott darabok minden termékkategóriában túl vannak árazva a használt piacon, van hogy annyiért lehet őket megvenni, mint más, hasonló tudású ÚJ darabokat.
    lassan pár favorizált darab szinte "totem" státuszba kerül és a nevéért veszik meg. Ez már lassan a gyűjtő kategória.

    Ugyanez mikor ebay-en pl. használt objektívek többért mennek el mint amennyibe anno kerültek vagy amennyit ténylegesen érnek.

    Ha ebben a kategóriában nézelődsz, akkor nézd meg esetleg az LG 24-es IPS-ét, szerintem az is jó darab és 50 körül megkapod újonnan. Ha bekalibráltatod, szerintem előrébb leszel vele mint egy kalibrálatlan dell-el.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák