Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bobace

    őstag

    válasz steve1021 #110416 üzenetére

    Nagy +1 erre is meg az átvizsgálásra is.
    Nem szabad megvenni ilyen autót. Plusz, ha nem engedi átvizsgáltatni, akkor szintén ott kell hagyni, majd jön másik.
    Én személyesen nem vennék külföldi autót. Még kevésbé informálható le, mint a magyar.. Rengetegen foglalkoznak itthon totálkáros külföldi autók kipofozásával, tekerésével. Azok kerülnek be sokszor hozzánk, amiket ott nem érte meg javítani, itt meg összedrótozva még jó lesz valakinek, aztán mehet németbe reklamálni a vevő a borosz által is írt metódus miatt. Kicsit sem gyanús, hogy az olcsó kategóriánál maradva, arra van rálátásom, adnak egy kintról bejött "megkímélt, hibátlan" állapotú kisautót mondjuk 300-ért plusz ugye a költségek, és az kerülne 600-ba magyar forrásból. Amit 300-ért adnak, az kint jó, ha volt 150, hogy még neki is megérje, ergó roncsár...
    Áh, minden tiszteletem az autóvásárlóknak, nehezebb autót venni, mint házat...(én kb egy fél évig nézegettem, de a tapasztalt kereskedő ismerősöm is azt mondja, hogy 3-4 hónap kell egy elképzeléseknek megfelelő autóhoz, másik kereskedő ismerősnek meg szóltam kb 5 hónapja, hogy kellene valami jó állapotú kisautó, és most hívott a héten, hogy lenne végre egy, amit ajánl, na püff)

    Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

Új hozzászólás Aktív témák