Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • schulc99

    tag

    válasz pomorski #104309 üzenetére

    Ebben lehet, hogy igazad van. Az üzletpolitikájuk lehet ezen alapszik.
    Azonban úgy gondolom, hogy nem lehet akkora különbség a szerződött partner és a mezei megrendelői árbevétel között.

    A nagy megrendelők olcsó árakat akarnak a kiszállító cégektől és mivel van pár futár cég így azok kénytelenek nyomott áron szolgáltatni a szerződött partnereknek, mert különben más cég kapja a nagy megrendelést.

    A "mezei" megrendelő pedig árérzékeny (amíg úgy nem jár mint én) és a legolcsóbbat keresi, ami jelenleg a dpd.
    Szerintem hatalmas mennyiségű forgalmat köszönhet a cég az olcsóságának és ezzel biztosan jól is keres.
    Ezért nem kéne hülyének néznie a "mezei" megrendelőt.

    Közismert a vaterafutar.hu oldal, ahol a posta és a dpd van csak jelen háztól házig szolgáltatás nyújtással.
    Más cég nem is nyújt egyszerűen elérhető szolgáltatást. Ezt úgy értem, hogy aki totál tapasztalatlan az a vaterafutár oldalon könnyen tud futárt rendelni, mert egyszerű dolog.

    Azért kíváncsi lennék a bevételi különbségekre szerződött és mezei szinten.

    De ezektől függetlenül a legfelháborítóbb, hogy hülyének nézik az embert és bele hazudnak a képébe.
    Nem lenne egyszerűbb, azt mondani, hogy bocs hibáztunk, emberek vagyunk előfordul.

    [ Szerkesztve ]

    Sokaknak fáj az intelligencia. Akinek ilyen fájdalma van az kerüljön, ha kérhetem. (A 99 NE tévesszen meg, nem a születési évem!)

Új hozzászólás Aktív témák